Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kamu lehet, hogy egy nő három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamu lehet, hogy egy nő három óráig bírjon szexelni?

Figyelt kérdés
Van egy nő barátom és elmondása szerint három óra hosszáig bír szexelni, de nem ilyen maszatolás, hanem rendes,intenzív dugás.
ápr. 15. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Van aki 3 napig is simán bírja szinte megállás nélkül ép' csak enni-inni, aludni kicsit áll meg :D

Swingerben rendszeresen látok párokat akik felmennek nyitáskor az emeletre és záróráig le se nagyon jönnek, folyamatosan fogyasztja a hölgy a pasikat megállás nélkül.

ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem kamu, anno egy nő akivel voltam egész éjszaka bírta, akkor még én is.
ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

Fiatalon szerintem semmi rendkívűli nincs ebben.

18 évesen volt olyan csajom, akivel kb 6-7 menetet nyomtunk le egy éjszaka alatt, a végén már olyan nehezen tudtam elmenni hogy szó szerint görcsbe volt a fenekem. Következő nap úgy égett a farkamon a bőr, hogy még a boxert is nehéz volt elviselni, akik körül vannak metélve azok ilyen szempontból szerencsésebbek. Párom csak röhögött rajtam, mondta nekem, hogy azt hitte rólam hogy én vagyok a nagy kan mikor 1 rendes éjszakát sem bírok ki.

ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!