Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen esélytelen kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen esélytelen kisebb mérettel nőt találni? Nektek elég lenne?

Figyelt kérdés

Nincs nagy méretem sajnos, de talán még csak átlagos sem. Emiatt az önbizalmam sem a legnagyobb, volt hogy meg is kaptam hogy nem túl nagy. 10-11 cm körül mondanám hosszra, vastagsága sem kiemelkedő, talán átlagos.

Mit gondoltok, tényleg nem elég? Persze nem csak ettől függ egy kapcsolat, ezért tegyük fel hogy minden másban bejönnék.

Mondjuk sok mindent úgysem tudok tenni ellene hogy megváltozzon.



ápr. 16. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
21%
Ez minden nőnek túl kicsi, bármit is hazudnak. Vagy röhögve otthagynak, amikor meglátják, vagy először még belemennek a szexbe, hogy ne bántsanak meg, de aztán valami kamu indokkal leráznak.
ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Gyúrd ki magad, hidd el akkor az sem számít sok nőnek ha sorozatgyilkos vagy.
ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16%
A szavazás őszintébb, mint a kommentek és pontozások.
ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
A kérdés az volt: esélytelen-e. A szavazás aktuális állása szerint húsz nőből hatnak (30%) megfelel. Ha én 30% eséllyel nyerhetnék, egyfolytában lottóznék.
ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

#14

Igazad van. Nem néztem, az is hazudik.

ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
Popsiba nagyon jó! Szeretném!
ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Undorítóak az ilyen emberek, akik azt élvezik, hogy megalázó helyzetbe küldik a másikat.
ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%
Van, aki pont azt élvezi, ha megalázzák; egy fétis is van erre: SPH (small penis humiliation). Szerintem a kérdések nagy része a témában erre megy ki, a bunkó válaszolók meg igazából csak szívességet tesznek.
ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18%

Elképzelem a 4-est:

-Majd én megmutatom, hogy nem számít!

*Beleül*

-Basszus... ezt tényleg nem/alig érezni. Már értem, hogy a nőknek miért kell minimum 15-16cm.


😂😂😂😂😂

ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
egy dologra figyelj, ha kicsi a péniszed, ne hízz el.
ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!