Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs másnak ilyen problémája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs másnak ilyen problémája?

Figyelt kérdés

Szóval, nő létemre nem szeretek óvszert használni, alig élvezem úgy a szexet, sokkal jobb nélküle. Viszont félek a nemi betegségektől. Hogy bírjam ki az óvszer használatát? Vagy, hogy lehet azzal is élvezni a szexet?

Az orális szexnél is el lehet kapni bármit. Akkor pl. ha orálisan elégítek ki egy férfit azt is gumin keresztül csináljam?

Kérlek titeket, hogy ne gúnyoljatok, full komolyan kérdezem.


ápr. 16. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Kezdésnek mondjuk ne gabalyodj össze boldog-boldogtalannal. :D Ha ennek ellenére is megvannak a félelmeid, az onnantól már a te problémád.
ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát most egy partnerem van, viszont ő is volt előttem több nővel. Szóval ja azért lehet félni akkor is ha egy emberrel vagy, mert előtted volt többel:/
ápr. 16. 18:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérdés, hogy védekeztek-e, kapcsolat volt, vagy alkalmik stb.
ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként jah ha alkalmi szex van az oràlisat is gumival kellene.És hivatalosan párkapcsolatban is így kellene eljàrni addig ameddig mind a kettőtöknek negatív STD tesztje nem lesz.. Na de most őszintén.. kevés ember van aki ezt így csinàlja viszont így tényleg nem kapsz el semmit
ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És pl ha ő elégít ki orálisan azt, hogy? Mert nyilván én nem tudok gumit felvenni a vaginámra.
ápr. 16. 19:11
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 Arra van szàjvédő ami erre van kitalàva
ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre elnevettem magam, de tényleg igaz és elvileg létezik a nyalókendő, ami olyan, mint egy ollóval elvágott gumi, és azon keresztül javasolják az orvosok. Hazánkban nem elterjedt.
ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
STD gyorsteszt csomag otthon mennyire lehet hatásos?
ápr. 16. 19:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexeltek, okés a gumi, de szerintem kicsit már túlzásba esel. Ennyire erővel senki ne orálozzon, mert semmire sincs garancia…
ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig azt mondom, hogy ha ennyire félsz, a legbiztonságosabb nem csinálni 😄 Azért ha az emberek a párkapcsolatnak is úgy indulnak neki, hogy "biztos a fél város átment rajta" és negatív STD szűrésig semmi, ott azért akadhatnak bizalmi gondok...
ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!