Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs másnak ilyen problémája?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs másnak ilyen problémája?

Figyelt kérdés

Szóval, nő létemre nem szeretek óvszert használni, alig élvezem úgy a szexet, sokkal jobb nélküle. Viszont félek a nemi betegségektől. Hogy bírjam ki az óvszer használatát? Vagy, hogy lehet azzal is élvezni a szexet?

Az orális szexnél is el lehet kapni bármit. Akkor pl. ha orálisan elégítek ki egy férfit azt is gumin keresztül csináljam?

Kérlek titeket, hogy ne gúnyoljatok, full komolyan kérdezem.


ápr. 16. 18:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
5. Ennek alaposabban nézz utána! Léteznek nyalo foliák (szükség esetén potolhatok is), valamint létezik nöi koton. Az utobbi nagyon kényelmes, jol élvezhetö szerintem ha nyalásrol van szo! (Sajnos csak interneten tudsz rendelni, nálunk nincs forgalomban. Ugyanez érvényes a nyalo foliára is.)
ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire üldözési màniàs vagy ne szexelj, masztizz az való neked... szànalmas..
ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az STD gyorsteszt alkalmas bizonyos STD-k kiszűrésére, de egyébként a komplett laborteszt is megvan 3 napon belül.
ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem kell szexelni, ha ennyire betegesen félsz.
ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én, pasi vagyok, de én is tartottam ezektől, ráadásul, már háromszor vágtak át a nők, hogy tőlem lesz gyerekük, szóval, én csak nagyon megbízható partnerrel csinálom gumi nélkül, és azt mondom, egy ilyen partneri kapcsolat, néha erősebb mint egy párkapcsolat.
ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nőként kizárt hogy te nem érzed a farkat magadban!
ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtad hogy az óvszer sem véd meg mindentől?
ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. A partneremnek láttam, hogy van egy szemölcse a hímvesszőjén. Ez lehet hpv? 1 db volt csak neki, viszonylag nagy.
ápr. 28. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!