Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségek akil nem.szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek akil nem.szexeltek a férjetekkel, miért nem teszitek? Mióta van így? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 21:20
1 2 3
 11/22 mikeXxX ***** válasza:
9# Kèrdem èn nincs szád amivel kommunikálj ? Mond el neki mire vágysz mi hiányzik a legtöbb párkapcsolat azèrt ilyen fos a mai világban mert az internet egy torz kèpèt nèzik a legtöbben ès nem a valóságot nem mernek beszélni ès változtatni pedig nem kell hozzá atomfizika csak őszinte kommunikáció ! 44f
ápr. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Lótrágyát csőkken a nők libidója. 10# a sajátod ne vetítsd ki másra. Vagy már 70 éves vagy?

Ezt útálom. Itt egyesek olyanokat terjesztenek álltalánosítanak amit el hisz a sok bugyuta pasi is.

Többek között az itt olvasott néhány nyomorult infó miatt nem szexelünk elsősorban. Mert kézpénznek veszi és még csak nem is gondolja máskènt is lehetne. Aki gyakoris függő azok szegények beteglelküek lesznek. Rossz infókat szednek ki. Látom a saját fèrjemen akivel időközönkènt marha jó a szex egyèbként meg robot üzemmódban van. Jee!

ápr. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
11. Van szám el is mondtam. Semmi nem változott. Néha eszébe jut mit mondtam akkor kicsit odafigyel de ez 1-2 alkalom aztán minden megy tovább.
ápr. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
28%

“Lótrágyát csőkken a nők libidója.”

Oké, akkor az egekben van neki. Te már csak tudod.

ápr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14# neked meg nem egy adott nőre kellene aszociálnod. 1. 2 pedig minek szólsz be nekem úgy, hogy nem érted a lényeget sem? Ja?! Mert tudálékos vagy. Jó. Csináld azzal aki ezt kultiválja! Kösz, kösz! 😚
ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

15-ös

Látom itt nálad van egy hatalmas adag frusztráció, aminek az oka lehet a szexuális életben való kielégületlenség is.

ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bàrmit is veszel észre az írásomon, semmi valóságképet nem mutathatsz be róla. Még mindig a saját értetlenséged az ami bántó MINDENKINEK. ;) Még jó, hogy ezzel is tisztában vagy 16# ;)
ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát annak a nőnek aki jól meg van rakva biztos, hogy nem csökken a libidója, sőt.. Tönkretesz, nem győzöd vele a tempót. Pedig nem keveset bírok de azért naponta több hosszú menet... Mégsem vagyok gép, ráadásul a "meló" nagy részét én csinálom meg. És nem első eset, hogy ilyen szeretőm van, a mostani sem 20 éves már, 46 éves, dögös. És mégis több kell neki mint nekem.

Persze vannak egészségügyi problémák meg aztán vannak aszexuális emberek is ez oké. De úgy általában biztos, hogy nem csökken a libidó csak hát nincsen fenntatrva a tűz.. nem élvezi a szexet.. Ezért nem is fogja csinálni.

ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%
18. Igazad van. Én is imádtam a szexet de. A mostani párom nem tud normálisan kielégíteni így nem is kívánom a szexet. Egy olyan pasi mellett akitől mindent megkapok biztosan a szex iránti vágyam is meglenne.
ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

19. Sok nő van ezzel így, csak a férfiak nem akarják ezt meghallani, és nem hiszik el.

Inkább elkönyvelik a nőket frigidnek meg aszexuálisnak, mert velük nem jó nekik a szex.

Mondjuk sok esetben ezt a többi nő (aki a férfi életében volt) szúrja el, mert végig színészkedik a kapcsolatot a megjátszott sorozat orgazmusokkal, így a pasi simán gondolhatja, hogy nem vele van a probléma.

Én annyit mondanék ismételten, hogy az a nő, akinek van orgazmusa, az kívánni is fogja a szexet, akkor is ha fáradt vagy fáj a feje.

ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!