Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy pasitól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy pasitól pénzt fogadtam el szexért? Nem volt nagy szám a pasi, de izgatott a szituáció.

Figyelt kérdés

ápr. 16. 23:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem értitek, őt az izgatta hogy pénzért vehető használati tárgynak érezte magát. elég sok nőben megvan erre/ilyesmire a hajlam, de a társadalmi elvárások.
ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez egy fétis nálad. Amúgy meg magánügyed. Biztos jó vagy, ha megfizettek.
ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Mikor szingli voltam én is prostiztam.

Szívesen adtam pénzt a szexért-orálért.

Igazából nem nagy kaland ez.

Én azért jártam prostikhoz, mert a nő akit szerettem nagyon megcsalt.

Esküvő előtt.

Igaz dátum még nem volt de nem is ez a lényeg.

Annyira szarul éreztem magam, hogy 3-4 évig csak prostikkal szexeltem, nehogy kapcsolat legyen belőle..

Szóval szerintem nem gáz, csináld ami jól esik. Az exem gázabb volt szerintem :D

ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz semmilyen értelemben, de főképp mert élvezted és itt az anyagi oldala is része volt a kalandnak és az élvezeti részének. Mindent meg kell éln ami izgat.
ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!