Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex amit nem kellett volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex amit nem kellett volna hogy megtörténjen, így utólag belegondolva?

Figyelt kérdés
Pl: jó volt meg minden de tapadt a nő, vagy a férfi. Vagy utólag bántott a lelkiismeret hogy megtörtént? Kivel történtek hasonló dolgok? Mondjuk ez inkább szeretői kapcsolatokban fordul csak elő?

ápr. 17. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen
ápr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak szopás de volt ilyen
ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt ilyen
ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem volt ilyen, de kipróbálnám 🤣

50/ f.

ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Engem mindig az bántott, ha kihagytam egy alkalmat.


Az még sosem, ha éltem a lehetőséggel! 😜


35/F

ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló.


nekem is van egy amit kihagytam azóta is bánom:)

ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen
ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen de előtte rengeteget beszéltünk is, egyikünk sem gondolta hogy ebből komolyabb érzések is lehetnek de muszáj volt megszakítani mert az időzítés borzasztó.
ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, egy fiú barátommal. Nekem nem jelentett annyit mint neki, sokkal jobban kötődött... Így nagyon kínos volt amikor találkoztunk a baráti összejöveteleken.
ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nincs ilyen. Igen, volt több olyan nővel is szexkapcsolatom, akivel erkölcsileg nem lett volna szabad, de életem legjobb együttlétei közé sorolom, nem érdekel, hogy volt éppen pasijuk, és úgy dugtam őket (2 ilyen csaj volt). Százszor jobban bánt az, hogy már együtt voltam már a jelenlegi barátnőmmel, de részegen egy tini pitsa lesmárolt, elcsavarta az agyam. Csak ennyi volt, a szex még gondolatban sem merült fel, de mégis nagyon zavart, hogy én csaltam meg úgymond a barátnőmet.
ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!