Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennétek szexkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek szexkapcsolatban olyannal, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Nekem nőként kicsit kevés önbizalmam van, de most lehetőség adódott egy sráccal szexkapcsolatra. Félek, mert ő eléggé vékony, rajtam meg van mit fogni azért, főleg a combomon meg a fenekemen. Hasam lapos, homokóra alkatom van. Vannak bőrhibáim is…. Holnapra beszéltük meg a találkozót, de amúgy futólag ismerjük egymást, és találkoztunk is már, orál volt is, de az kocsiban, sötétben. Én már most rettegek attól, hogy le kell előtte vetkőzni…. Ha nem tetszenék neki semennyire, szerintetek akkor is akarna találkozni?
ápr. 17. 12:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen benne lennék ilyen szexkapcsolatba !
ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
yon szimpi a kérdező..
ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
Azok mennek bele ilyen szexkapcsolatba, akik a kutyának nem kellenek és már mindegy alapon bárkivel lefekszenek. Én biztosan nem szexelnék olyannal, aki nem tetszik.
ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Fúú basszus, te pont olyan vagy mint a kispöcsök.

Azon aggódsz ami nincs , sőt te nyilván úgy tetszel neki azzal a vastagabb comboddal és mindeneddel együtt.

De viszont ha így állsz hozzá és idegeskedsz már eleve , akkor az lelombozó tud lenni.

Én már javasoltam annak aki kis farka miatt aggódott hogy úgy menjen oda a randira mintha a világ legjobb pasija lenne és tegye amit tenni kell.

Ha esetleg nem lenne elégedett a partner akkor lehet tovább lépni és mást keresni.

Ezt ajánlom neked is, úgy állj hozzá hogy igenis te egy jó csaj vagy akit megkivánt a fiú és csak veled akar dugni most.

Ha nem jól sikerül akkor majd te is keresel mást.

De ha szét nézel csak magad körül láthatod hogy hány kövér nőnek van partnere, sőt olyan is van akinek sokall vékonyabb a párja.

De ezt a nyavajgást felejtsd el .

Ja és azt is tudd hogy a legtöbb férfi azt szereti akin van mit fogni.

ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi ha elmegy a randira és ledobod előtte a textilt akkor meg is akar majd búbolni :)
ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14 leírás szerint nem kövér, hiszen lapos a hasa. Maximum skinnyfat. Tetszik, hogy azért a végére egy kis simpelés még belefért.
ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 a skinnyfat nem lapos hasú nagy seggű nő, az simán a telt/kövér. A skinnyfat sima vékony nő, aki nem sportol és ezért löttyedt, narancsbőrös, nem feszes.
ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem, nálam nincs olyan hogy hianyzik az összhang pl gyönyörű izgi de értelmi fogyatékos , szép az arca de 200 kiló vagy sehogy sem mozgat . Vagy tetszik es izgat vagy nem.
ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akivel jó a sex, azzal máskor is. Amíg megkívánom, érdekel a külső, de közben az érzés, az élvezete az akciónak, az számít.
ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Kedvesek vagytok! :)
ápr. 17. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!