Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajoknál előfordul hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál előfordul hogy szopásnál rosszul lesznek?

Figyelt kérdés

Mármint a végén a szájba élvezésre értem..

Hova érdemes élvezni ha ettől rosszul lesz a lány?

Sajnáltam szegényt és láttam hogy nagyon nem esett neki jól.

Mi lehetett a baj?Az íze vagy a mennyiség?

A méretem is kissé nagy így lehet ez se volt neki túl előnyös.

Eléggé fiatal még de azt mondta szereti csinálni én meg nyilván nem ellenkeztem és úgy voltam vele lássuk mit tud de azt nem akartam hogy rosszul legyen.

Csajok ti hova szoktátok engedni a fiúknak?

Fiúk ti hova szeretitek adni ilyenkor?


ápr. 18. 03:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha adsz jeleket, hogy közeleg a kitörés, akkor majd idejében kiveszi a szájából, ha nem akarja hogy oda menjen. Az első barátnőm emiatt sértődötten rámszólt, hogy jelezhettem volna a csúcsőpontot. Mondjuk ő elég prüd is volt, 5 év alatt talán 4x vette a szájába.
ápr. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A csajok nem érzik ezt előtte?

Érdemes akkor jeleznem vagy szólnom neki?

Sajnos ő sem örült neki..

Eddig rajta kívül nem sokan csinálták még nekem,és nem is bírom túl sokáig,az nem baj?

ápr. 18. 04:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalt csajok biztosan érzik, de ha a te nőd nem örül neki, akkor kétlem, hogy tapasztalt lenne. Nem kell feltétlenül verbálisan szólnod, hogy "mindjárt bébi!", elég ha csak nem vagy közben gólemként megkövülve. Bár lehet, hogy ez sem egyértelmü jel minden lánynak.
ápr. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom volt már korombeli csajom és ő se mindig érezte,aki most van ő még eléggé fiatal de írtam is.

Szóltam neki is hogy "baba mindjárt jönni fog" de szerintem nem gondolta hogy rosszul esik majd neki,vagy ízével vagy a mennyiséggel lehetett baja,vagy mindkettő.

ápr. 18. 05:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle!

Szokatlan, sok, meglepte, rossz sz íze... Mind lehet.


Priviben írd meg s korát!

ápr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg hogy mi volt vele a gond. Nem mindenki szereti ha a szájába élveznek. Szólj neki legközelebb vagy menet közben kérdezd meg mehet e oda. Nem mindenki érzi tudja hogy most fog elmenni a pasi.

Én észre veszem. Van sok jele. De aki nem tapasztalt az nem fogja tudni. Igaz nekem nem is gond a szájba élvezés.

ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű, szólni kell, hogy mindjárt durranok...a csaj meg eldönti, hogy mi jó neki...

Amúgy egyénileg totál változó.

Nekem olyan nőm is volt, akit az izgatott,hogy többször megjegyeztem, hogy most már nagyon jó, most már hamarosan élvezek, stb...és amikor kinondtam,hogy nem bírom, telespriccellek, akkor magához nyúlt,és mire élveztem a szájába, ő is elélvezett...

ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Osztálykiránduláson egyszer az egyik lány ötünket lecumizott. Nem egyszerre, hanem sorba mentünk egymás után. (Én a 2.voltam)

Az utolsó srácot telibe rókázta mikor az a szájába élvezett. xdd

ápr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor már 15-20 perce fuldoklik és rongy pirosra van pofozva az arca /melle akkor előforul igen.
ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az ízétől vagyok néha rosszul.
ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!