Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak annak veszélyei ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak annak veszélyei ha fizetős webcam oldalon c2c szexchatelek lányokkal?

Figyelt kérdés

Steipchaten pl. ha exluzív a chat, akkor általában (beállítás függő) csak én kapom meg az adás felvételét, a modell pedig nem… Mivel még nem próbáltam, azt nem tudom, hogyha cam2cam a dolog, akkor a felvételen mindketten látszunk e, vagy csak a modell és én csak az élő idő alatt látszom e…


Mindenestre 2 módot látok arra, hogy egy ilyen kikerüljön a nyílt netre… Az egyik az, hogy a modell külső programmal rögzíti a privát show-t és később vagy direkt kiteszi ezeket valahova, vagy meghackelik. Ugyebár illegális külső programmal rögzíteni az adást, főleg a privit, lletve a gépét is feleslegesen terhelné, szóval erre nem sok esélyt látok. Szerintetek reálos veszély?


A másik verzió, ahogy kikerülhet, hogy maga az oldal esetleg rögzíti az adásokat és elmenti (ugyebár a modelleknél ez valóban fen áll, benne van a szerződésben is, de elvileg a “vendégekre” ez nem vonatkozik”.)

Ha esetleg valami nagyobb hackertámadás éri az oldalt, ha a felvételek valóban elmentésre kerülnek, az is kikerülhet az Internetre… Persze az nagyon durva botrány lenne.


Szóval szerintetek mennyire biztonságos c2c-ben sexchatelni egy ilyen fizetős oldalon?


Engem eléggé izgat, hogy olyan külsejű, korú és akár rasszú lányokkal kerülhetek így interakcióba, akiknél amúgy semmi esélyem nem lenne… Kivéve ha külföldre kimegyek prostizni, de az sokkal komplikáltabb és egyelőre ilyesmire nem vágyom azért.



ápr. 18. 10:46
 1/3 A kérdező kommentje:
*stripchat
ápr. 18. 10:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Már akkor lehúznak, amikor fizetsz ezért. Aztán meg sosem tudod meg, ki rögzíti. Arcot mindenesetre ne mutass.
ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van veszélye. 1) elb@cod a pénzed a semmire. Nagyon sok pénzt ki tudnak így szedni tőled. Verd ki inkább a farkad a zoknidba, az ingyen van.


2) rászoksz, igazi szex nem fog élményt adni. Persze lehet, hogy nőt sem tudsz felszedni, mert az igaziak nem úgy működnek, mint a pénzért cam-be masztizók


3) nem tudod, ki és hova menti le a felvételt rólad


4) ...


Soroljam még?

ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!