Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiveri a pasi farkát a nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiveri a pasi farkát a nő, aki ettől majd el is élvez, mennyire izgatja ez a nőt?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél legjobban meglepődve #9 es,ha meglátnád ezeket a "lánykákat"
ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%

#11es Igen,tudom hogy nagyon sok a kamu az oldalon és a kérdéseket feltevők,válaszolók között is. De ha ne talán tán van olyan lányka/hölgy aki ténylegesen az,nem pedig egy már-már 50-60 évet megközelítő férfi némber aki lánynak állítja be magát,miközben fiatalabbakra bukik,akkor annak várnám a jelentkezését. Egyébként nem fűztem hozzá sok reményt,mert gyanítom,hogy nem fognak utánam sorban állni. De hátha,van még egy kis reménymorzsám,emiatt hiszem ezt,hogy vannak még ilyen emberek,akik hajlandóak lennének ilyenre, nem feltétlen arra hogy kiverjék,nem erről van szó:D, hanem komoly kapcsolatra gondolom. Csak nyilvánvalóan annyira más már ez az oldal,mint régébben,hogy nem lehet kikövetkeztetni,hogy az anonim felhasználó éppen lány/fiú/nő vagy pedig férfi. Régen ez nem volt így,régen lehetett ismerkedni.. és most nem konkrétan a szexre gondolok!!!


Bocsi,kicsit hosszú lett

ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

*gondolok


Ui:Oldal mássága terén arra gondolok,hogy sok férfi már tök másra használja, egyből a dick pic és hasonlók. Miközben inkább beszélgetni, randizni kellene,minthogy elküldeni egyből azt, hogy mid van a lábad között..

Persze tisztelet a kivételnek.

ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%

3 igen te tuti nő vagy 😂

Kicsaptam

ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm általában benedvesedik attól is, ha csak kiveri nekem vagy leszop.
ápr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!