Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok segítenének?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kálvin Tamás kérdése:

Lányok segítenének?

Figyelt kérdés
Párom 8 hetes terhes és ezelőtt körülbelül minden 3-4 naponta átlagosan volt szex köztünk. Aztán mikor kiderült hogy terhes kb 4-5 hetes volt azóta már nem is kíván ezt vettem észre. Persze tudom szar a terhesség és neki is rossz hiszen hány fáj sokszor a hasa vagy éppen a dereka háta stb. De én teljesen megértő vagyok és voltam eddig is. De attól mert ő nem bír pl szexelni a keze is ott van szerintem.. Már említettem ezt is neki azóta is csak igergette. Most komolyan milyen érzés egy fiúnak az, hogy ki kell harcolja kényszerből, hogy ne hanyagolják el? Értem én a szarul létet, de amikor jobban van egy adott napon se jut eszébe. És már ez van egy hónapja. 24 éves fiú vagyok. Lányok nálatok ez, hogy ment eddig terhesség alatt és előtt? Azt se akarom, hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk, mert kezdem úgy érezni, hogy a beszélgetős partnere vagyok már egy hónapja úgy hogy közben minden szuper. Csak éppen szexuálisan nem. Köszi a válaszokat.

ápr. 18. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
A szex fontos szerintem. Mi sokáig együtt voltunk terhesen is, nyilván ahogy nagyobb lett a baba a hasamban és volt egy hülye elképzelésem hogy meg ne sértsük valamilyét nem teljesen dugta be csak félig, de mindig volt. Az utolsó 1-2 hónapban már nem volt jellemző. Aztán ahogy megszültem és hazaengedtek bár akkor még nem lehetett volna nekem baromira hiányzott és a férjemnek is ezért szexeltünk egy jót. Úgyhogy ez csak kifogás. De 24 évesen elég bátor vagy hogy már jön a gyerek. Szerintem később vagy nemsokára jössz rá hogy ez így nulla kapcsolat lesz szex nélkül. Neked még egy kicsit élned kellett volna szexuális téren
ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Jaj barátom bírd már ki ezt a pár hónapot amikor a te gyerekedet hordja a szíve alatt! Most komolyan 8 hét után picsogsz, hogy e miatt szakítanotok kellene? Ha ezt tényleg így gondolod akkor nem kellett volna gyereket vállalnotok...
ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
53%
Én és a párom napi szinten minimum egyszer, de sokszor 2-3-szor is szexeltünk. A terhessègem 14.hetètől 4-szer voltunk együtt, most vagyok 24 hetes. Nekem a fèrjem mondta, hogy miòta főleg mozog a baba, azòta neki fura èrzès, de semmivel sem szeret kevèsbé, milliò màs mòdja van, hogy időt töltsünk együtt. Eleinte engem is megviselt lelkileg, de megèrtettem, hogy a terhessèg ezzel is jàrhat ès ezt most el kell fogadni. Jò pàr hete màr én sem kìvánom ùgy a szexet, nekem is nehèz terhessègem van, sok kellemetlen tünettel. Legyèl türelmes,nem olyan hosszù idő ez. Szülès után biztosan helyreàll minden. :)
ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Másodiknak üzenem: Máshova menjél trollkodni! Ki a fene mondta, hogy szakitok vele? Csak próbálom megérteni a helyzetet. Tudod nekem is vannak igenyeim és attól, mert a gyerekem hordja semmi köze nincs ahhoz, hogy elhanyagol e vagy sem. Ha olvastad volna megértem a helyzetet, mert biztos nehéz egy nőnek ez, de az nem azt jelenti, hogy én erőszakoltam volna a behatolást. Én megelégszem egy kézi kielégítéssel is. Mivel nekem is vannak igenyeim és ebbe egy kis mama se hal bele. Nyelvtani ertelmezesed 0 emiatt többet neked nem válaszolok, mert nem érdekelnek a trollok. Köszi a többieknek. Ha bárki más ezt olvasná várom a véleményeket:)
ápr. 19. 00:34
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Járjál prostihoz, vagy hívjál párat házhoz, akkor talán a feleséged is megembereli magát.
ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

4-5 hetes terhessêg még elég korai, nyílván a rosszullétek már megvannak, de gondolom mêg dokinál nem voltatok. Amikor majd meglesz az első szívhangos vizsgálat 6-7 hét körül, akkor a doki elmondja a véleményét, hogy lehet e mindent folytatni ugyan úgy, vagy valamilyen oknál fogva nem ajánlja a szexuális tevékenységeket.

Lehet a párod erre a megerősítésre vár. De ez csak egy gondolat.

Mi anno a párommal szexeltünk, de kevesebbet, mert én nem a reggeli, hanem az egész napos rosszullétbe estem bele. Nem volt olyan, hogy ne lett volna hányingerem egész nap. És ez végigkísérte a kilenc hónapot, nem csak az első trimesztert nálam. Ez ritka eset, de van ilyen is.

A terhesség vége felé pedig én nem kívántam, ami azért érthető, egy görögdinnyével a hasadban nem olyan egyszerű semmi 😄

Értem hogy neked nem konkrétan a szex, hanem a kielégülés számít ebben az esetben, de sajnos vagy nem sajnos, akárhogy is lesz, el kell fogadnod.

ápr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez még csak a kezdet, bár ilyen éretlen kisfiúnak felesleges volt gyereket összehozni.
ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
#4 nem trollkodás, de ha a feleséged szeme idővel felnyílik akkor vasárnapi apuka leszel. A saját igényeidet szajkózod, mert te ezt, meg azt várod el, meg sem próbálod megérteni a másik felet mert neked "igényeid" vannak, azt helyezed előtérbe a másik ember helyett.
ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem neked ilyenkor az igényeidet és az elvárásaidat érdemes lenne háttérbe szorítani, és inkább maximálisan támogatóvá vállni mindenben. Akkor is ha toppon van a libidód és vannak igényeid. A barátnődnek is vannak igényei, csak most neki más igényei vannak, ugyanis a teste egy elég komoly változáson kezd el átmenni és a gyermeketek fejlődésére, védelmére, és táplálására kezd el fókuszálni, ami mindkettőtök érdeke. Rengeteg féle fajta hormon termelődik ilyenkor, és elég komoly csavarokat képes produkálni. Szagok, ízek, érzelmek, étvágy, alvás, kedv, közérzet, energia, libidó, mind-mind az ellenkezőjére fordulhat ahhoz képest amit megszoktál, amit nem csak te szenvedsz meg hanem a barátnőd is. Mivel a barátnőd teste innentől kezdve a magzat életben tartásáért és fejlődéséért küzd, a te feladatod az lesz hogy őt támogasd. Te most azzal fogod tudni kivenni a szerepedet hogy a saját igényeidet, és érdekeidet háttérbe szorítod és a barátnőd támogatására koncentrálsz. Elképzelhető hogy elsírja majd magát valami kis apróságon csak úgy hírtelen a semmiből, vagy kiakad, ami neked teljesen indokolatlannak tűnhet, és pislogsz majd, mint hal a szatyorba, de ilyenkor kell neked őt támogatni a türelmeddel és a gondoskodásoddal. Úgy tűnik hogy mindketten el jutottatok odáig hogy gyermeket vállaltok, mindketten kénytelenek lesztek kivenni a szerepeteket, ő a testével a magzat fejlődése és védelme érdekében, te pedig a csajod támogatásával, róla való gondoskodásával, igényeid háttérbe szorításával. Vagyis: (felejtsd most el egy kis időre, hogy igazán kiverhetné, mert keze még van attól hogy terhes) menj el neki csokiért a boltba akár az éjszaka közepén is, akkor is ha olyan fáradt vagy, hogy nem tudod leírni a neved, legyél “csak” a beszélgető partnere ha arra van szüksége, vásárolj be, vigyél zsepit ha kell neki, és kösd be a cipőfűzöjét amikor dinnye lesz a pocakjából.
ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
79%

Nekünk például első 12 hétben nem ajánlották az együttlétet mert volt egy vetélésem előtte. Párom végig mellettem volt és neki is az volt a legfontosabb hogy most minden rendben legyen a babánkkal. A másik meg hogy a sok hormon miatt meg attól hogy a teste most a babára koncentrál van hogy teljesen elmegy az ember kedve vagyis lejjebb esik a libidója.

Ez a terhesség vele járója, legyél férfi és meg amúgy hamarosan apa leszel, bírd ki ezt a pár hetet vagy hónapot ha neked is fontos a barátnőd és a babátok! Vagy üljetek le és beszéljetek erről, kössetek kompromisszumot!

ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!