Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik segítenének egy "kezdő" leszbikusnak?

Figyelt kérdés

22 vagyok, de még nem volt soha párkapcsolatom.

Nagyon erősen vallásos családban nőttem fel, úgyhogy belém nevelték, hogy nem lehet. Most pár hónapja elköltöztem otthonról, nagyon jó lenne már kipróbálni egy lánnyal, de nem tudom, menne-e...

Nagyon sok bennem a kétség meg az, hogy undorodom magamtól, nem id vagyok szép :(



2021. jan. 3. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit a végére írtál az elveszi a legtöbb ember kedvét, mire számítasz vagy mi volt a cél így?
2021. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szép, az egy dolog. Ha nem vagy csinos, túlsúloys vagy, az ellen meg tudsz tenni tornával.
2021. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos:)
2021. jan. 3. 10:51
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Akkor meg nincs nagyon miért aggódnod. Egyébként biszex vagy, vagy leszbikus teljesen?
2021. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Leszbikus teljesen.
2021. jan. 3. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

A többi leszbikus lány sem mind bombázó. Símán lehet kapcsolatod csúnyácska lányként is. Egyébként is a szépség nagyon viszonylagos.

Hogy derült ki számodra, hogy leszbikus vagy?

2021. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez hülyeség. Én Pánszex vagyok egyébként, aki tényleg nem a legszebb teremtés a Földön. Túlsúlyos vagyok és nem mindig érzem magam jól a bőrömben. De jött egy lány az életembe, aki gyönyörű, izmos, kidolgozott a teste, kicsit fiús, de nőcis is tud lenni. Nekem ez mind nem számít annyira egyébiránt (nyilván iszonyat szexi, de nekem Ő a lényeg), sokkal jobban tetszik, hogy valaki végre önmagáért szeret, és ez is volt a célom. Lehet tenni a túlsúly ellen, tettem is már nem keveset, fogytam sokat, de valamiért mindig visszatartott az, hogy tudom a legtöbb ember felszínes és nem a belső és az őszinteség a legfontosabb nekik, és nekem ilyen nem kell.


A káposzta próbája az evés. Legyél nyitott, ismerkedj online (most sajnos jobbára csak ott tudsz) és csapj bele a lecsóba! Ha nem tetszik a dolog, kiléphetsz belőle. Legyél őszinte és add magadat ez a legfontosabb!

2021. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Boldogan! (De tényleg!:-) Ird meg, mit tehetek érted? (Gondolom: privi)
2021. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok a legszebb,de elfogadtam,hogy van,akinek a hibáimmal együtt is hibátlan vagyok(vagy már csak voltam),szóval aki szeret,az minden hogy szeret.

:)


31/N

2021. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Szerintem is mindenki úgy tökéletes, ahogy van. Akinek pedig nem tetszik az tovább megy. Én szerintem a belső sokkal fontosabb, mint a külső. Szóval ne undoródj magadtól :)


23/L

2021. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!