Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akinek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek az exevel van mukodo alkalmi kapcsolata? Hogy lehet ezt jol fent tartani? /N

Figyelt kérdés
Lassan 2 eve szakitottunk, nem veszekedtunk, nem is volt durva szakitas vagy nagy hiba miatt. A haveri viszony megmaradt, viszont most szoba jott hogy neha osszejarhatnank. Mit gondoltok hogy lehetne ezt jol csinalni? Kicsit felek hogy elojonnenek az erzeseim ujra

ápr. 20. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak a töltött káposzta jó felmelegítve!
ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, aniért szétmentetek nem fogja megoldani.


Imkább csak romalni fog minden ilyen probléma, mert ami eddig volt azt elnézted neki, tehát ez az alap, amihez képest próbálkozni fog, meg határokat feszegetni.

ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy tartjuk fent hogy csak használjuk egymást.


Összejárunk dugni és kész.

A bizalom alapból megvan, nem akarunk semmi mást egymástól. Szerintem ezért működik.

Nincsenek elvárásaink.

ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Exekkel soha, pont a régi érzelmek miatt. Szexre inkább haverok!

24L

ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. Nagyon jó vele a szex és most nem akarok semmi komolyat. Ez most jó mindkettőnknek, ha valami komolyabbat akar, akkor vége lesz.
ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van kb fél éve.

Jól megvagyunk.

ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ne. Ha az ember összejár exekkel az nagyon gáz lesz, ha lesz új kapcsolatod. Ha elmondod ezt onnantól minden kommunikáció bárki korábbival probléma lesz. Ha meg nem mondod el az meg megint gáz, hogy hazudni kell amikor szerelmes vagy.


Inkább szexelj mással.

ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
#7 Miéer lenne gáz? :D Pont hogy szerintem sokkal jobb, mintha össze-vissza szexelne mindenkivel.
ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ex az okkal ex.


És az exeddel dugni sosem csak dugás, valami érzelmi gubanc, sérelmek, elvarratlan szál biztos van.


Ha nem az egyik félnél, valamelyiknél biztosan.

Lehet nem mondja, de ott van a fejében hátul, hogy na, ha ez meg az összejönne, esetleg második esély is lesz.



Azok a dolgok, amik miatt a kapcsolat nem ment, újra felütik a fejüket.



Ja és ameddig az exeddel kefélsz, nem lépsz tovább, maradsz ebben a se vele, se neküle limbóban.

ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Meddig voltatok együtt? Én soha nem tudnék exel haver maradni se kapcsolatot tartani..az ex az ex,semmi értelme össze gabalyodni mert előre kell menni nem hátra!!
ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!