Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tudnátok fogadni, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni, ha a lány soha nem akarna titeket orálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés
Ennek oka nálam a következő: szerintem ezt nem lehet teljesen higiénikusan csinálni. Kezdve azzal, hogy a pasik sokszor nem mossák meg rendesen a kezüket, amivel aztán magukhoz nyúlnak, amit én vegyek a számba. Vagy egy másik példa: mivel nem mosok minden nap hajat, a hajam sem teljesen tiszta, amihez elkerülhetetlen, hogy ne érjek hozzá, miközben orálisan csinálnám.
ápr. 20. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Na most gondolj bele, hogy azt a koszos farkát dugja be oda...

Fuuuuj.

ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
El igen, mivel ebben élek...
ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Engem ez egyáltalán nem zavarna. Sok más dolog van, amire vágyom, pont ez nem az.
ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
De akkor téged se kell kinyalni
ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Kényszeres vagy, de ez nem az én dolgom.. Öt évig voltam párkapcsolatban egy lánnyal, aki nem csinálta, de ő nem keresett kifogásokat, megmondta, hogy nem akarja..
ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem sem kell, soha nem is csinálták még, nem igénylem.
ápr. 20. 21:17
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Én nem fogadom el! Volt már ilyen kapcsolatom, hamar vége is lett. f.
ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban.
ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Nekem izgató a f@szszag, íz.. hagyjad már magad.. ha szerelmes leszel máshogy látod majd...
ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem keress egy jó pszichológust, bár nem hiszem, hogy tudna segíteni rajtad, de azért próbáld meg....
ápr. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!