Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartom megalázónak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom megalázónak ha egy lány orálisan kielégítene?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Túlzott tisztelet. Az én párom se engedte magát ilyen téren kb fél évig. Aztán meg rákapott, mert látta, ez nem csak neki jó, úgymond, és normális módon ez nem megalázó, ahogy egy férfinek sem így kényeztetni a barátnőjét.
2018. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert fusztrál, hogy elfogadj bármit viszonzás nélkül. Úgy érzed, hogy csak azért csinálta, mert megszánt, hogy ne legyél már annyira nyomorult állapotban, csak azért mert kanos vagy, mint állat ...a valóságban ez azért nem így működik. Ha szeretitek egymást, akkor te is adsz cserébe, nem csak kapsz viszonzás nélkül.
2018. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tartanám annak.
2018. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese! Örülök hogy a kérdésre válaszoltál.
2018. febr. 22. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert magadnak szereted csinálni, olyankor Emesének hívod magad, és egy idő után a nemiszervedet nem akarod egy hölgy ajkai közzé fuvarozni.
2018. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Doctor Manhattan ***** válasza:
20%
Mert lövésed sincs a jó szexről.
2018. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5#

:)))

2018. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj az én pasim is ilyen volt. Én meg pont hogy imádom. Több év volt mire meggyoztem hogy nekem ez nem magalazo és plusz egy év mire arról is , hogy élvezhet a számba.
2019. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!