Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a,"finom" a spermàban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a,"finom" a spermàban?

Figyelt kérdés

Mert itt a GYK-n sokatok azt írja, hogy simàn engeditek, hogy a baràtotok a szàtokba élvezzen és le is nyelitek.

Ennyire nem lehet valakit szeretni, hogy megengeditek neki, hogy a szàtokba spriccelje a meleg, nyùlòs spermát.


ápr. 23. 04:50
 1/6 Lilluci27 ***** válasza:
76%
Egyszerűen izgat a helyzet nem a sperma finom
ápr. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Exemé undorító volt. Büdös, és kegyetlen rossz ízű, sokszor öklendeztem tőle. Nem is szerettem ha a számba élvez. (Dohányzik és iszik is…)

Páromé viszont édes, és semmi rossz szaga nincsen. Őt bárhol bármikor szívesen, mivel nincsen rossz íze, sem állaga. Sőt… (nem dohányzik, nem iszik, egészségesen él)

Exemnek nem nagyon engedtem, tényleg, sokszor öklendeztem, volt 1-2x hogy majdnem hánytam, mire kiértem a wc-re kiköpni. Páromét bármikor lenyelem, nem zavar, tényleg finom, szeretem.

27N

ápr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak a dohányzás, cigi miatt lehet ilyen. Főleg a rossz étrend és a túlzott húsfogyasztás miatt és nincs köze az édes ételekhez mint azt sokan gondolják. És igen, ha finom akkor szinte követem a számba.
ápr. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön az íze..
ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
De lehet te idióta kérdező
ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én simán lenyelem skivel vagyok,nem kell hozzá szerelem.Az utolsó cseppet is kiszívom.Igaz,én még nem találkoztam rossz izűvel.Azt biztos nem nyelném.
ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!