Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehet, hogy csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy csak addig fontos egy lány amíg megszerzem?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy szeretnék egy lányt aki figyel rám, akit még lehet ölelni, akivel lehet közös programokat csinálni. Jó pár lánnyal ismerkedtem. Egy ideig teljesen a hatásuk alatt voltam. De egy idő után elmúlt a varázs, amikor beindult volna a dolog. Viszont az a gond, hogy belém szerettek. Viszont nekem így már nem volt érdekes a dolog, nem fektettem bele sok energiát, ezért gyorsan elhalt. Viszont most van egy lány aki még mindig szeret. Az lehet, hogy igazából nekem csak a vadászás az érdekes? A lány megszerzése? De utána már nem szeretnék kötődni hozzá? Lehet, hogy kötődésű problémám van?

ápr. 23. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Én is így vagyok ezzel. A becserkészés fázisáig mindent megteszek. Aztán 1-2 szex és közömbössé válik. Sajna.
ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Haverom is ilyen volt

Mindíg csak addig érdekelte a csaj amíg elérhetetlen volt.

Volt olyan is hogy szex még nem volt de a lány már mászott rá bújt hozzá és neki már nem kellet.

Utána egy kemény karakán Nővel hozta össze a sors akibe ő szerett bele és a csaj maradt egy "kőszikla" - el is vette 2gyerekük van.

ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a férfi egódnak kell, az, hogy mindig sikerélményed legyen, de tartósan nem tudsz kialakítani egy kapcsolatot sem, mert még nem nőttél fel. Majd akkor legyél ilyen magabiztos, ha lesz valaki akit semmiképpen sem tudsz megszerezni.
ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajszolod a szerelmet, a lángoló érzést, ami elmúlik hónapkon belül, ha nincs mögötte komolyabb.
ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nulla érzés van nálad, az embereket használod mint a tárgyakat. Mint a gyerek aki kisautóval játszik, és mindig az kell neki ami a másé és egészen addig kell neki amig el nem veszi, utána megunja.


Elsősorban pszichiáteri segitség kellene neked, mert a nárcisztikusok egyik legjellemzőbb viselkedését produkálod. Másodsorban sajnálatos az, hogy a nárcisztikusoknak nincs valódi gyógyulási lehetőség.

ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek jó pár férfit aki ilyen sajnos.

Kettővel nekem is volt dolgom.

Minden jól ment, aztán az egyikkel kb 1 hónapja voltam együtt, de nagyon látszott, hogy itt vége. Nem igen érdekeltem. Mivel a fiú barátom barátja volt így sokáig tudtam mi van vele. Utánam legalább 3-4 lánnyal eljátszotta ugyanezt. Majd jött egy igazi nagy p*csa lány akibe szerelmes lett. Persze ő talán 1 évig így szívatta a fiút. Majd úgy fél éve elkezdett nekem írogatni…megmondtam, hogy csak barátként tekintek rá. A szerencsétlen most meg belém szerelmes:///

A másiknál is hasonló volt a helyzet. Vele barátok maradtunk. A következő lányokkal is ugyanezt leművelte, most meg van egy igazi gyökér műnő akiért ízig vérig odavan. Napokig sír ha nem ír neki vissza…ugrik mint egy kiskutya.


Ahogy én észrevettem ez azért van a fiúknál, mert nem olyan nagyon fullos lànyt kapnak meg amilyen az ideáljuk. Ennek a fajtának kell az izgalom, az hogy ne legyen kiszámítható a nő, ne mutasson annyi érzelmet. És mellé full full legyen.


Ez az én személyes meglátásom, amit tapasztaltam magamon és a környezetemben.

ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkötelezettségi zavar, általában gyermekkori rossz séma okozza.
ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a mű nők. Engem a természetes lányok vonzanak, és egyébként tényleg, nem tudnék szebbet elképzelni ennél a lánynál
ápr. 23. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam ez a megállapodás hiányával függ össze.


Mellesleg lehet félsz csalódni, lehet még éretlen vagy, lehet nem akadt az utadba olyan lány akihez másképp állnál.

ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"most van egy lány aki még mindig szeret"

Örülj neki, és legyél nagyon jó hozzá.

ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!