Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bikaként a nönek nem jöttem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bikaként a nönek nem jöttem be, mert szerinte túl sokat spriccelek, és utána takaritania kell. Ti mennétek hozzájuk megint?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 16:26
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
71%
Én újraszületnék Halak-ként.
ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez volt a legnagyobb gond, és amúgy élvezted te is meg ő is, akkor valószínűleg mennék. Egyébként meg legközelebb lődd a szájába, és akkor ez a probléma sincs. ;)
ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem takarítasz te?? Ez az egyik fele. A másik, hogy nem csak a vakvilágba lehet élvezni, szer másik hely és megoldás van.
ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Bele kell engedni mind. és akkor kevesebbet kell takarítani. :D
ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Olcsó kifogás, bár aki ennyire együgyű ahhoz egyszer sem 😂
ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Valószínű, hogy nem fognak többet hívni. Ez egy ritka eset. Nagy átlagban örülni szoktak a nagyobb adagot élvezőknek. Tőlem pl. kifejezezten kéri a nő, hogy kicsit távolabról, 20-25cmről, a nyotott szájába, arcára és a mellére menjen a cucc. Be is terítem becsületen ahogy kell.
ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
#6 még a haját is fújja közben a szél nem?:D
ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Én is.

De általában szokták szeretni.

Bár arcra nem szoktam élvezni.

De ilyen kifogást még nem talált ki egyik pár sem.

Bár olyan volt már hogy 1első alkalom után nem kerestek többet. 😒😏

ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, ki takarítana utánad...
ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogsz öregedni és nem lesznek ilyen gondjaid. ;)

Amikor még nekem is nagyobb volt a lövési képességem, soha nem volt egy nőnek sem gondja vele. Tulajdonképp, többségük szórakoztatónak, jópofának, izgatónak tartotta, hogy messzire és sokat spricceltem. Természetesen, nagyban függött/függ az izgalmi állapotomtól, mikor mennyit, milyen erősen. Így lemérhető, melyik nő mozgatta/mozgatja meg a libidómat igazán. Voltak, akik akkora élményeknek számítottak, szinte beégett a látványuk és/vagy hatásuk az agyamba. Így évről évre letisztult, melyik típus az ideálom. Egy biztos, akinek bármilyen hasonló nyafogása volt, mint a kérdező esetében, azt nem nekem teremtette az élet. Ha akarta volna se mentem volna hozzá többé. Ahogy említettem, szerencsére nemigen akadtak ilyen problémás partnereim. Talán a megfelelő és részletes ismerkedésnek köszönhetően, idejekorán kizártam a viszony lehetőségét a nem passzolókkal. Mivel, nekem is volt néhány egy alkalom után elköszönő partnereim is, így engem szintén dobtak. Amiből következik, számukra én nem feleltem meg. Ez ilyen! Nem kell a szívünkre venni!

ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!