Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha engem a kifejezetten kövér nők szexuálisan felizgatnak?

Figyelt kérdés

Tehát olyan 90-100kg között is.

Valahogy folyton az motoszkál a fejembe, hogy jól megd**nám.

Vastag combok, meg alapvetően vastagabb testalkat jobban tud vonzani. Szeretem azt ha magamhoz szorítom/ölelem és érzem, hogy vastagabb, teltebb teste van.


Nem tudom mennyire veleszületett vagy kialakult dolog-e ez. Veleszületett, mivel már a Villendorfi Vénusz is duci volt, mert azt termékenységhez társították.

Viszont korábban volt kapcsolatom egy kifejezetten karcsú, soványabb nővel is. Viszont nála amikor betettem, akkor elég csontos, kemény volt, így a kukimat is nyomta.

Viszont egyszer egy teltebb nővel is volt kapcsolatom, nála viszont nagy gond volt, hogy ne élvezzek el egyből pár perc után. Sokszor olyan kellemes volt, hogy elmentem nem sokkal azután, hogy betettem. Azóta is valahogy ha telt nőkre gondolok az ágyban akkor az jut eszembe, hogy sokkal kellemesebb ha beteszem nekik.

Volt egy munkatársam is, aki 95kg volt és kb 165-170cm közötti és olyan kellemes volt amikor egyszer nála aludtam és engedte, hogy simogassam a vastag combjait 🤤


Egyébként én egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, viszonylag sportos alkat vagyok, 180cm/70kg



márc. 24. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Te beteg vagy kérdező! Ez gáz (nő vagyok)
Szerintem nem gáz (nő vagyok)
Te beteg vagy kérdező! Ez gáz (férfi vagyok)
Szerintem nem gáz (férfi vagyok)
28 szavazat
1 2 3
 1/30 Lilluci27 ***** válasza:
61%
Nincs ebben semmi gaz
márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon gáz.
márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Engem is pont ez izgat.
márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
8%

A down-szindróma egy ritka betegség. A hüvelygomba és körömgomba is betegség. Extrém mértékű korpásodás, pattanásosság, férfias szőrösödés is nagy eséllyel betegség alapján jön létre.


A kövérség szintúgy egy betegség. Népbetegség. Innentől már te döntsd el mi gáz és mi nem az.


Hetero férfi

márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#4


Azzal tisztában vagyok, hogy a túlsúly nem éppen a legszerencsésebb egészségügyileg, ezért igyekszem sportolni rendszeresen én is és odafigyelek az egészségemre. Viszont az ellenkező nemben valahogy pont az vonz ha nem ilyen. Szeretem azokat a nőket akik nem számolgatják a kalóriakat hanem ha épp úgy érzik akkor zabálnak. Mivel ilyenkor arra gondolok, hogy valószínűleg az ágyban sem finnyáskodnak, hanem jól megd**hatom őket.

márc. 24. 10:52
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Engem is nagyon vonzanak szexuálisan a telt nők.
márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Hogy mondjak egy példát, Sirokai Diánát is kifejezetten vonzónak tartom.

Bár a plus size modellek abból a szempontból nem jó példák, mert úgy tűnhet csak a plus size modellek vonzanak, miközben a valóságban egy hétköznapi teltebb nő is simán vonzhat. Pl strandon vagy fürdőben is valahogy a vastagabb testalkatú nőkön jobban megakad a szemem.

márc. 24. 10:57
 8/30 anonim ***** válasza:
50%
Nincs vele baj, csak ne azért legyél valakivel, mert ő a fétised tárgya..
márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Igazából az összes ember fatfétise felfűzhető egyetlen dologra.
márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%

Fétis. Az ilyen kerülném rögtön. 90kg körül vagyok én is, párom is van. Ezekhez remélem nem társul a feederség is. Sokszor a kettő együtt jár. És egyenként igen, betegség, csak nem mindnekit tehet róla. Pl.én sem, de azért 30 kiló mínusz van mögöttem.


N

márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!