Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szárad ki a bőröm...

Miért szárad ki a bőröm zuhanyzás után?

Figyelt kérdés
Nektek is ki szokott?

2021. ápr. 6. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a tusfürdőtől van? Nekem is volt egyszer egy tusfürdő amitől nagyon kiszáradt a bőröm. Ha nem ez miatt van akkor fürdés után használj valami testápolót száraz bőrre, nekem az is segített.
2021. ápr. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valamilyen szinten normális is, mivel a zsírt kimosod valamennyire a bőrödből. Nekem is ki szokott, bármilyen tudsfürdőt használok, néha még simán a víztől is.
2021. ápr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tusfürdő valamelyik összetevőjét nem bírja a bőröd. Mivel előfordulhat, hogy olyan anyagról van szó, ami sok tusfürdőben benne van, én valamilyen natúr kozmetikumot ajánlanék. Kérj segítséget gyógyszertárban (valszeg rád sóznának valami drágább cuccot pl Bioderma, Uriage stb, de kérhetsz gyógyszertári készítményt is, bár nem tudom, lehet az receptköteles) vagy drogériában keress vmit, ott én pl olcsó dm saját márkás sampont és tusfürdőt is vettem már, ami érzékeny bőrre van, parfüm, parabén és még nem is tudom mitől mentes termékek, jók voltak. Mindenképp cserélj tusfürdőt, évekig azt hittem, h az én bőröm ilyen száraz alapból, pedig a kozmetikumok okozták. Most Biodermat használok. Régebben minden fürdés után testapoloznom kellett, különben vakaroztam, annyira száraz volt már néha a bőröm.
2021. ápr. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!