Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen mérettel most akkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mérettel most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés, és írták, hogy akinek kicsi, annak is van megoldás. Hobbi, munka, amit szeret, barátok. Ha szex, akkor örömlányok, esetleg olyan nő, akinek nem fontos a szex vagy a behatoláson kívüli játékokkal is teljesen jól elvan.


Na most, nekem 14 cm hosszú és 3,5 vastag. Én rám mi vonatkozik?:D



ápr. 28. 11:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

19. Olvasd el a 20-as válaszom.


A párom 17x5,5 cm.


Több hete konkrétan ég a hüvelyem, most megjött és a fájdalom még nagyobb is..

ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%
21-es Talán olyan partnert kellett volna választani aki figyel a visszajelzéseidre. Nem forditott az előjátékra elég időt.
ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

22. Egyik sem vagyok, mivel 3 éve egy párom van és nem vagyunk másokkal együtt.


Leírtam mi a probléma, viszont te nem vagy orvos. UH-n is látta hogy gyulladt a hüvely és van a falán egy seb



Ne szólj be, ha buta vagy hozzá.

:)

ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
42%
23. Egy jó ideje nem vt szex és sajnos újra összeszűkültem. Orális szex alatt 5 perc alatt sajnos élmények és újra szex lesz, biztosan ez volt a probléma.
ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
66%
*elmegyek, szűk lesz
ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg dugj...
ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
40%
Hidd el nem rossz a méreted!!! Ezen ne parázz!
ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%
A hossza az még oké volna. Csak keskeny eléggé. Én a 4.5 centivel is rohadt kicsinek érzem sokszor, akkor egy 3.5-ös?
máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
10%
15! Ez ott sántít, hogy prostinál legalabb nincs teljesítménykényszer rajtad, kapcsolatban meg "intimitás" címszó alatt igen.
máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!