Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen mérettel most akkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mérettel most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt itt egy kérdés, és írták, hogy akinek kicsi, annak is van megoldás. Hobbi, munka, amit szeret, barátok. Ha szex, akkor örömlányok, esetleg olyan nő, akinek nem fontos a szex vagy a behatoláson kívüli játékokkal is teljesen jól elvan.


Na most, nekem 14 cm hosszú és 3,5 vastag. Én rám mi vonatkozik?:D



ápr. 28. 11:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

10. Na ez azért cink. Nem a méret az, mert az átlag.


6. Az sem igaz hogy nincs szűk nő. Nálunk a párom ennél jóval nagyobb és vastagabb és gondolj bele mennyi előjáték kell nekem hogy be tudjam fogadni. De mert nagy, nem fogom eldobni mert szeretem.


Azért a méret mellé nem árt ha normális a férfi és odaado..

ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%

Sose értem miért nem próbáljátok a passzív szerepet fiúval

Aktívként engem sose érdekel a másiknak mekkora úgyse használja, orálozni meg lehet a kicsivel is.

Nekik meg új örömforrás lehet hogy análisan is érezhetik másét

ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Tudom, haverjaim biztattak, hogy menjek, jó lesz az nekem. Túl lenni túl vagyok rajta de nyilván nem olyan volt, mint vártam. A lány is megjegyezte, hogy ezt nem vele kellett volna átélnem.
ápr. 28. 12:00
 14/29 A kérdező kommentje:
A 13-as a #11-nek szólt.
ápr. 28. 12:01
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Ez a probléma. Mert ti nem az első szerelemmel élitek meg, hanem türelmetlenül elmentek egy fizetős helyre, ahol az intimitás sosem lesz alap.. sem az érzelmek.
ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15%
Keress egy megalkuvó aszexuálist vagy egy szorongó vaginizmusost. Azoknak úgyse kell a behatolás, és hüvelyi orgazmusuk se lesz.
ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%

16. Ez hülyeség, én is szoktam szorongani és visszahúzódó is vagyok valamennyire.


Ez nekem ennek a függvénye.

ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%
A nők hüvelymérete ugyan olyan változatos mint a férfiak pöcsmérete. Fölöslegesen dobálóztok számokkal meg átlag méretekkel, semmi jelentősége nincsen. Rengeteg olyan nő van akiknek sokkal szűkebb a puncija mint az “átlag”, és rengetegen vannak szintén akikben tapsolni lehet. Lesz olyan nő akinek kicsi lesz a méreted, meg lesz olyan is akinek még nagy is. Önmagában egy fütyi egyébként sem ér semmit. Teljesen fölöslegesen dobálóztok számokkal meg átlag méretekkel, semmi jelentősége. Nekem legtöbbször a nyelvem is elég. Olyan statisztika van hogy mekkora egy átlag nyelv🤷🏻‍♂️?
ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
20%
18-as Nyalakodással aztán baromi sokra mész XD Több mint 95%-ának a 14cm kicsi. Ennél már 20 éve bőven magasabban van a nők ingerküszöbe. 17-18cm a leggyakoribb és 4,5 illetve 5cm vastagság a 20-as és 30-as egészséges férfiak körében. De nők is megcáfolhatnak nyugodtan ha esetleg még nem találkoztak ekkorával vagy akár ennél nagyobbal is 5 partnerből. Erre ritka szerintem az esély.
ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%

18.


Egyetértek, nekem még a nőgyógyász is mondta hogy mindenkinek eltérő a mérete.


Nálunk sajnos pont a méret miatt akadt probléma, sebes lett a hüvely falam mert a párom durvább volt és ráadásul a legbelső részén. Na ezt nem kívánom senkinek!

ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!