Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 évesen 20 éves pasival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen 20 éves pasival?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, 9 év házassággal + 5 év kapcsolattal, ami most válással végződött.


A kapcsolat kihűlt, és igazából rádöbbentem, hogy nem éltem ki magam.


Mennyire ciki, hogy ha ennyi idősen egy 20-25 éves férfival akarnék kikezdeni?

Nyilván nem titkolt célom van, nem párkapcsolatot keresnék, hanem valami mást...


Köszi a véleményeket


ápr. 28. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bárkivel? Itt vagyok cica :D
ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet neki pont az kell hogy kemény farokkal gyorsan teleélvezzék, sorban... És akkor mi van?
ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Én 22 évesen rendszeresen találkozgattam egy 39 éves nővel. Nem lett volna rendszeres, ha nem teljesítettem volna. Szerintem a fiatalok is tudnak alakítani. Aki csak maszatol az 40 évesen is maszatol.

Ne hallgass az itteni 40 es rejszolókra, csak irigyek. Éld meg a vágyaid azzal akivel akarod.:)

ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Én egy 40es nővel jártam össze, folyton nyagatott mikor megyek már legközelebb. Nyilván nem azért mert 2 perc alatt tele lőttem.
ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tudtátok a kapcsolatotokat helyrehozni? El is váltatok?
ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Én 45/ f vagyok, és azt mondom, egészségedre.. Nekem 21 évesen volt 38 éves nővel komoly kapcsolatom, kaptuk az ívet, de magasról le..tuk. Ne foglalkozz, ahogy a mondás is tartja, "kutyaugatás nem hallatszik az égig", a nőnek mondták, hogy biztos csak azért van velem, hogy jól meg, nekem, meg hogy biztos technikás a hölgy, de nem érdekelt a dolog, amúgy nyilván a szexben is sokat tanultam tőle, de nem csak abban.
ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%

Tedd azt amit jónak látsz. Senkinek semmi köze hozzá, élvezd az életet.

Ha szingli lennék én is ezt tenném.

ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak a fiatalok tetszenek még 35 felett is, szoba sem jöhetne egy 40 év feletti pasi
ápr. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!