Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem egy nálam több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy nálam több mint 20 éves pasival, egy helyen dolgozunk. Több hónapja dolgozom, most tudtam meg hogy felesége és gyerekei vannak. Teljesen kikészültem mekkora rib**c vagyok. Nem akarok tönkretenni egy családot de tudnia kéne vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindig az idősebbekre buktam de ettől teljesen padlón vagyok. Mit csináljak? Azt mondja azonnal elhagyja a családját de már csak az kéne. Nem akarom ezt.
2020. febr. 9. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Akkor vagy rib..c ha ezek után is együtt maradsz vele.

Ha most megszakítod vele a kapcsolatot akkor nincs mivel vádolni téged, mert amikor lefeküdtetek akkor még nem tudtad mi a helyzet nála. (amúgy ez is érdekes, hogy hamarabb sikerül valakivel ágyba bújni mint megtudni a családi állapotát :D de mondjuk úgy, hogy neki kellett volna szólni)

2020. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobban teszed, ha hagyod ezt a pasit. Ahogy megcsalta a feleségét veled, téged is meg fog csalni mással.
2020. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te mennyi vagy?
2020. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ismerj meg engem! Én is idősebb vagyok, és egyedül álló!
2020. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig az idősebbekre buktál,de az eszedbe se jutott ugye,hogy egy idősebb pasinak családja lehet.


Mert az az általános..


Bizonyára szólhatott volna,vagy elmondhatta volna..

Te viszont lehettél volna óvatosabb is.

Azért feltételezem,hogy nem ketten vagytok egy cégnél,és a többiek a környéken sem süketnémák..szval..

2020. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!