Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szűz lányok milyen a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szűz lányok milyen a szex egy szűz pasival, aki már elmúlt 20 éves? Igazak azok a sztereotípiák, hogy rossz lesz velük?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyire lehet hinni az ilyen általánosításoknak. Egyik ismerősöm barátnője egy 25 év feletti teljesen tapasztalatlan pasival élte át a legkellemesebb szexuális élményeit.
2017. dec. 10. 13:07
 1/6 anonim válasza:
95%
Nem feltétlenül lehet rosz mert még nem csinálta
2017. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A szűz pasikat könnyebb tanítani mint az olyat aki azt hiszi ugyanaz lesz jó a barátnőjének ami az exének.
2017. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Gyorsab tanulnak mefelelo kezekben.
2017. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem lány vagyok, de saját tapasztalat a másik oldalról:

ha türelmes vagy velünk, akkor nagy valószínűséggel jó lesz, mert könnyen tanulunk (nincs "rossz" beidegződés) és pont úgy fogjuk csinálni, ahogy az a lánynak a legjobb. Nekem az első lány 23 évesen volt, előtte még csók sem, első alkalommal kétszer jutott a csúcsra... kisebb eséllyel a srác annyira béna lesz, hogy nem lesz jó, de szerintem ezek inkább kivételek.

Ha viszont csak hanyatt dőlsz és várod hogy legyen valami, akkor felesleges eljutni az ágyig, nem lesz jó

2017. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lányként kérdezem. Frusztrál az, hogy nem jutottam el idáig és szeretnék majd örömet okozni, ha oda jutok.
2017. dec. 10. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:

mindig ember függő, én is későn veszítettem el egy tapasztalt lánnyal és végig dugtuk az első pár napot, megállás nélkül (és élvezte a csaj).

Viszont van nem egy ismerősöm aki nagyon könnyen becsábítja a lányokat az ágyba, viszont a lányok nagyon panaszkodnak a teljesítménye miatt. (gáznak gáz, főleg ha a csaj két pohár bor után elmondja neked, hogy azért szakított XY-al, mert élete legrosszabb szex élménye volt, és te XY-t már évek óta ismered és tudod, hogy bármelyik puncira ráugrik akit csak talál és már nem gondolkozol el azon, hogy miért nincs sosem komoly kapcsolata)

2017. dec. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!