Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 év körüli férfiak mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év körüli férfiak mennyi szexre van igényetek? Illetve ebből mennyi az ami meg is valósul?

Figyelt kérdés

Csak szimpla kíváncsiság, hogy én vagyok ilyen szerencsés, vagy más 40 év körüli férfinak is ekkora az igénye? Párom 40 éves, minden nap igényli, volt már arra is példa, hogy reggel/délelőtt szexeltünk, majd elment dolgozni, és este még pl orál vagy még egy menet. Lassan 2 éve vagyunk együtt, tehát nem hinném hogy arról lenne még szó, hogy friss a kapcsolat és azért. Tehát a kérdésem: ez mennyire normális? :D 40 év körüli férfiak mennyi szexre van igényetek?

27N


ápr. 29. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Negyvenes pár vagyunk.

Mi minden nap szexelünk. Ha úgy van idő vagy hétvégén naponta többször is.

Ha nem is szex de 1-2 szopás van napközben és este szex.

ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerencsés a párod, hogy te is benne vagy, nem úgy, mint a volt felesége.
ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

47vagyok én igényelném naponta többszőr is, de a páromnak heti 2-3 is elég. De van hogy igényli minden nap, sajnos szexuálisan nem illünk össze!

F.

ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

Imádom, hogy a 40 éveseket már öregnek mondják, és fáradékonynak, és életképtelennek...


Ugyanannyi mint bárki másnak.

ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem sincs gondom vele ha lehetne minden nap.
ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40 éves a fiam, akkor én mit szóljak 66 évesen?
ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mikeXxX ***** válasza:
Mivel szinte minden nap sportolok így lehet hogy csak a magas tesztoszteron termelés miatt de napi szinten menne de sajna csak heti 2 van jelenleg! 44f
ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!