Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok.Nyitott már rátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok.Nyitott már rátok az aktuális partneretek pont akkor amikor más farkán lovagoltatok?Hogy volt?

Figyelt kérdés

ápr. 30. 06:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Volt ilyen..
ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
8 as mesélj kérlek
ápr. 30. 09:08
 13/24 A kérdező kommentje:
11 hogy volt?
ápr. 30. 09:08
 14/24 A kérdező kommentje:

9 magadból indulsz ki?

Amúgy meg heteró történetre gusztustalan ha verné valaki, de gender elmélettel nincs baj mi szivárványoskám

ápr. 30. 09:10
 15/24 anonim ***** válasza:
53%
Írj privátot ott lehet mesélni
ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%

#14 milyen szivárványoska te gyökér, hogy jön ez ide? :D egy szóval se írtam ilyesmit, és szivarvanyoska se vagyok. Úgy látszik valami van a szivárványból benned mélyen, ha mindenbe ezt látod bele :)


Egyébként ezzel ismerted el, hogy csak vered a farkad a válaszokra. Jó volt a megérzésem ;)


9 voltam

ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%
És még engem pontoztak le, mikor nekem volt igazam 😅😅
ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#14 aha mindenki itt veri szerinted.Te akkor láttál pnát mikor öreganyádat fellökte a Göbe malac,nah ebben volt igazad semmi másban anyád majma.

Diplomás vagy mi?Itt osztod az észt a diákjaid meg leköpködnek meg vernek órán, itt éled ki magad te genetikai hulladék.Jah pont te nem vagy gender szivárványos mi?Anyádnak meséld :)

ápr. 30. 11:10
 19/24 anonim ***** válasza:

#18 nem igazán vagy jó az ilyen dolgokban. :) már ott megbicsaklott a dolog, hogy azt hiszed, férfi vagyok... :)


Most már hiába visszakozol, elszóltad magad az előbb ;)

ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Te szóltad most el magad , téged az zavar ha nélküled mennek el, lesbiknek se kellesz, fenntartom hogy lesbi létedre is csak akkor láttál pnát szivárványoskám mikor öreganyádat felrúgta a Göbe malac. :)))) jah erre recskázom a munkahelyemen hivatali időben.kékharisnya.De ha valaki recskázik , az téged miért zavar?Orgazmus irígy ,esetleg pénisz irígy vagy leszbicica?
ápr. 30. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!