Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki mikor találkozott a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor találkozott a másik nem teljes meztelenségével?És mit gondoltál utána ?En a szüleim közeli baráti házaspár női tagját egy közös nyaralás alkalmából.12 éves voltam zuhanyozott és a kb 5 éves fia kinyitotta a ajtót és pont premier plánban!

Figyelt kérdés

Hány éves voltál ?

És ki volt a kiválasztott 😂

Szülők nem számítanak ,mert a legtöbb fiú mint én az anyukájat látta de nálam az teljesen semleges volt.Lányok gondolom ti is véletlen láttátok a fatert,véletlen szituáció.



márc. 19. 04:23
 1/10 A kérdező kommentje:
A fogalmazásért és a helyesírásért elnézést kérek.
márc. 19. 07:02
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Na és mi van ha ilyet lát valaki??
márc. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
A nemed elfelejtetted odairni
márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Férfi
márc. 19. 07:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pici koromtól hordtak a szüleim magukkal naturista strandra/kempingbe minden nyáron.

Szóval számomra természetes dolog a meztelen test látványa.

Gyerekként nem ezzel foglalkoztam. Tinikoromra meg már több ezer pucér nőt meg férfit láttam minden korosztályból.

márc. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorban balatoni nyaraláson, faházas szállás volt, közös vizesblokkal, és amikor anyámmal mentem zuhanyozni, ott láttam a többi nőt meztelenül. Fura volt kissrácként a női zuhanyzó.

Aztán tiniként az első komolyabb csajomat nagy élmény volt meztelenül látni, ennek már nyilván szexuális töltete is volt.

márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6,hihetetlen hasonló történt velem is.Engem nyári szünetben bevitt anyám a munkahelyére.Nagy raktár,készítettek össze a kamionoknak az árut.Rengeteg nő és a műszak végén mentek zuhanyozni és mivel engem még nem vettek komolyan,anyám engem is odavitt 😂Nem engedtek a férfi zuhanyzóba hál isten😂
márc. 19. 09:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tizen éves korunkban hugommal kíváncsiságból megnéztük egymást meztelen (én fiú vagyok). Én 15 voltam, ő 13. Én nyilván már láttam meztelen nőt neten, de azok ugye 18 év felettiek voltak és profik. Egy 13 éves lány kicsit más. érdekes volt és egyben izgalmas is h pont tesómmal látjuk egymást, de nem voltunk szégyenlősek alapból sem egymás előtt.
márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb 10 éves voltam amikor a nővérem egyik barátnőjét láttam meg meztelenül.

Ő jött át hozzánk és a tesóm szobájába öltözködött de nem csukta be az ajtót én meg akkor értem haza suliból és a bejárat mellett volt a szobája tehát bárki egyből beláthatott volna amint belép, és én is így láttam meg. Szép látvány volt, és nagyon szép volt az a lány. Amikor idősebb lettem kb 18 éves Ő akkor már 24 éves volt, és akkor hoztuk fel a témát hogy én akkor megláttam és piszokul fantáziáltam azon hogy mi lenne ha épp akkor láttam volna meg így, biztosan más szemmel néztem volna meg mint akkor 10 évesen amikor még úgy nem érdekeltek a lányok.

márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon tipikus amúgy. a kisebb fiúkat a kisebb lányokat is simán behozzák a szülők az ellenkező nemű öltözőbe és hát néha azért csak nézek.

nekünk edzőtábor volt egy wellness helyen, utána öltöztünk kb 20-an fiúk 18-22-es korosztály voltunk, és egyszer csak apuka behozza magával a kislányát. hát eléggé meglepődtem, mindenki ott áltt egy farokban, és azért annyira kicsi már nem volt. egyesével végigméregette a srácokat, na ebből is látszik, hogy nem volt olyan kicsi, tudta, mit kell nézni (saccra olyan 8-9-10 lehetett), de apuka tett rá, szépen haját szárította stb, ő meg nézelődött.

hááááát ... és a lányok mesélték ugyanezt kissráccal is. szóval érdekes egy helyzet.

márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!