Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nem zavaró hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem zavaró hogy a szexben csak nektek kell teljesíteni és csak ti tudtok kínosan kijönni egy együttlétből?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy fel kell izgatni a lanyt annyira hogy nedves legyen, ez meg a konyebb resze. El kell fogadni a meretet ami csak a szerencsen mulik hogy mekkora es ha atlag alatti akkor meg az miatt is aggodni kell hogy mit szol/mit gondol a lany. Plusz magadat is nehez elfogadni egy kicsivel. Es meg akkor jon az a resze hogy bekell rakni a lyukba, ha ez meg an akkor pedig minel tovabb kell birni, ha elsulsz hamar az gaz, ha lelankadsz ugyszinten. Egy lany megteheti hogy akar nem csinal semmit, csak fekszik, hisz o gyengebbik nem, ot kell kielegiteni. Akkor van eselye kiegyensulyozott szexre egy ferfinek ha minimum atlagos a merete (de inkabb nagyobb) es allando kapcsolatban van, mivel akkor naponta szexel, fejlodik es “mozgasban” van, de amint egy uj kapcsolatba lep mondjuk fel ev utan megint jobet ugyanez a problema. Ezzel nem a lanyokat bantom vagy hibaztatom, de ezek tenyek.

ápr. 30. 09:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez van mindkét nemnek vannak nehézségei a férfinak pl ez amit írtál de ez max annál gond aki még tapasztalatlan, de nőknek pl ott a menstruáció vagy a szülés ami Szerintem sokkal rosszabb mint ez
ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"De egy kicsi mell vagy fenek, vagy barmelyik testresz “problema” nem befolyasol semmit, viszont egy 11 centis penisz bizony nagyonis befolyasol."

Nem a mellekre meg a fenékre gondolok. Nem tudom, mond-e valamit a kifejezés, hogy "harangozni lehet benne".

ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A “harangozni lehet benne” tipussal tisztaban vagyok, de ilyenkor is inkabb az van hogy a ferfi jon ki rosszul belole, mert nem eleg nagy hozza a penisze. Plusz ez nem egy szemmel lathato, merheto dolog a lanyoknal (sokan eleve azt hiszik az a normalis ha csak 17 centis jo bele). Senki se szokta ezt felhozni egy lanynal hogy hu de tag, ellentetben a hu de kicsivel.
ápr. 30. 10:19
 14/18 A kérdező kommentje:
Ha egy srac ilyet mond egy lanyrol hogy harangozni lehet benne arra az a valasz szokott jonni hogy nem tag csak tul kicsi a farkad
ápr. 30. 10:20
 15/18 anonim ***** válasza:

Túlgondolod te ezt nagyon!


Nekem átlag méretem van, de teljesen jó, és elégedett vagyok vele én is meg a csajok is.


Eddig nem volt olyan nő, aki nem ment volna el velem, és a kis haver is mindig elég kemény.


A szexen nem agyalni kell, hanem csinálni!

ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Te az a tipikus ember vagy, aki eldöntötte, hogy neki ez nagyon rossz és mindenki sajnálja érte. Teljesen mindegy mit hallasz, akkor is csak a saját marhaságodat ismételgeted, lekicsinyelve mások problémáit.

Mindenki szenved, mindenki izgul. Nem foglak jobban sajnálni, mert te pasi vagy. Szánalmas ez a tutyimutyiság.

ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16-os

Hol emlitettem hogy ez sajnalatra melto? Nyilvan ez legyen a legkisebb problemaja egy embernek, de attol meg megkerdezhetem hogy belegondoltak e mar ebbe a tobbiek. Ha ugy nezzuk a noknek a terhesseg meg a menzesz stb tenyleg hatalmas nehezseg de most nem ez volt a kerdes..annyi eleg lenne csak hogy tisztaban legyenek ezekkel is a nok

ápr. 30. 13:16
 18/18 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondol a kérdező, és egyet is értek vele. Szerencsére én találtam egy olyan nőt a barátnőm személyèben, aki aktív a szexben, meglovagol rendesen, használja kezét-száját, és nincsenek irreális elvárásai. De volt olyan is, aki nem nyújtott semmit, cserébe hatalmas elvárások.
ápr. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!