Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már rég szexeltem, jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már rég szexeltem, jó ötlet prostival begyakorolni?

Figyelt kérdés

2019-ig jó volt a szexuális életem, aztán olyan kapcsolatba kerültem, hogy nem volt szex. (Félre meg nem akartam lépni.)


Aztán nem olyan régen lett vége ennek a kapcsolatnak, viszont már olyan rég szexeltem, hogy alig merek nyitni, félek hogy az izgulástól kudarcot vallok mint anno a kezdetekkor. Ugye idősebben ez még gázabb.


ápr. 30. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a különbség, hogy már elvileg nem vagy gyerek. Hova izgulnál?
ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Prostinál nem égsz annyira. Amikor meg már látod, hogy jól megy prostival, akkor kezdhetsz komoly kapcsolatot keresni.
ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem. A prostinál nem gyakorolsz semmit, csak kapsz egy nettó lyukat amit a pénzedért megdughatsz. Egy szenvtelen, iparos mutatvány az egész.
ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Prostival is félremehet mert erkölcstelen, lelket eladós story. Van ismerősöm,akinek fel sem állt,de a 25 k repült ugyanúgy. Ha te gyakorlásként felsülsz, elég szar tapasztalás lesz.
ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell stresszelni, mindenki felsül előbb utóbb. Normális. Gyakorolni meg majd gyakorolsz a következő nődön, ilyen hülyeségre ne költsd a pénzt, mint prostik.
máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
A szex az olyan mint a biciklizés, azt nem lehet elfelejteni.
máj. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Prostihoz szájbakefélésre érdemes menni csak. A többi sose lesz olyan amit nevezhetnél gyakorlásnak.
máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, a semminél mindenképpen jobb.
máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!