Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők mit gondoltok a "barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit gondoltok a "barátság extrákkal" kapcsolatról? Tehát, amikor a barátságba belefér a szex is.

Figyelt kérdés
máj. 1. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Nem vagyok ilyenekben benne.
Benne vagyok.
Egyszer kipróbálnám/kipróbáltam.
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Kipróbáltam. Féltünk tőle de működött , azóta is barátok vagyunk de már nincs szex.
máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én nem mennék bele ilyenben. Sosem gondolkodtam rajta és nem is ajánlották fel. 28/N
máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kozepiskolaba osztalytarsammal ez volt
máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
A szex nem való egy baráti kapcsolatba.Ha szex is lenne az már nem barátság lenne.Férfiak rosszul gondolják ezt,nem úgy van,hogy összeadjuk amink van,mert barátok vagyunk.Barátság lelki dolog nem testi.
máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En most igy vagyok ket baratommal, harmasozni szoktunk. Reszemrol nincsenek szerelmi szalak, de felek, hogy feloluk lesz.

20l

máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog tud lenni...
máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kösz nem, vagy barátok legyünk, vagy legyünk kapcsolatban.
máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oda kéne vonzalom is talán, az meg már ugye nem barátság,ha vágy. Téveszme ez a "barátság extrákkal" dolog.

Én sose vonzódtam férfibarátaimhoz. Viszont volt pasi, aki iránt annyira erős vagyat éreztem,hogy a falat kapartam volna szívem szerint. Egyetemen egy szakra jártunk. Ismerkedtünk, jóba voltunk, iszogattunk és mindig szexeltünk óriásiakat. De sose hazudtuk,hogy ez barátság extrákkal. Nem tudtam szex után csak barátot látni benne. X év telt el, de azóta is beleborzongok,ha látok róla 1 képet,mennyire jó volt vele

máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!