Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a rosszlanyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a rosszlanyok.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy el akarom veszteni a szüzzeségem,megbízható oldal? 33/F
máj. 1. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Az oldal igen. A lányok nem! 😄
máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

A maga módján szerintem gusztustalan az egész koncepció, hogyha mélyen belegondolsz.. egy oldal ahol emberek az árucikkek.. persze értem én, hogy a mai korszakban ez kényelmes és menjen házhoz a kuncsaft stb.. de mégis valahogy az egész szimplán mutatja, hogy a társdalom romlott.


Az meg remélem tiszta, hogy pénzért bárki felteheti oda magát hirdetni. Onnantól meg elmész hozzá és fizetsz és történik ami történik vagy nem.

máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Volt már olyan, hogy elment a kincsaft, előre adta a pénzt, majd kihívta a szobából az egész pereputtyot mondvacsinált indokkal hogy meg akarja erőszakolni, majd jól megverték. Nem ijesztgetés, de ilyen van.
máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért kérdeztem "Onnantól meg elmész hozzá és fizetsz és történik ami történik vagy nem."
máj. 1. 19:54
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Kb a legrégebbi magyar oldal. Honnan, ha onnan se. Én bizalmat szavaznék neki.
máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kerdezo! Olvass vissza van egy par kerdes errol a temarol:)

Igaz en nem voltam meg senkinel errol az oldalrol.De csak ahozz menj akinek van ertekelese :) Abbol baj nem lehet. Penztarcat ne vigyel csak annyit amennyit megbeszeltel telefonon.

máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Én hirdettem ott egy időben.
máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nyílván amelyik nő nek ott sok a visszajelzése az a megbízható.
máj. 1. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Jó, hogy van ilyen oldal, de kevés rajta az igényes, megbízható lány. Aki nem engedi, hogy értékeljék, az alapból felejtős. Akinek egy elutasított (tehát negatív) értékelésre nem jut legalább 15-20 elfogadott (tehát pozitív), az szintén felejtős. Akik ezután maradnak, azokról pedig el kell olvasni, hogy mit írtak mások, és az alapján dönteni - na meg az ár alapján, amit telefonon megkérdezel.
máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Gondolkodtam már, bkhy felregisztrálok mint szolgáltató. Persze van egy két bökkenő. Legfontosabb, hogy nem akarok felismerhető lenni. Másik hogy hetero vagyok, ráadásul férfi


A csajok pedig a fejre vannak ráállva.

máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!