Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a rosszlanyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a rosszlanyok.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy el akarom veszteni a szüzzeségem,megbízható oldal? 33/F
máj. 1. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Sz*r oldal. Az oldal üzemeltetői csak ölbetett kézzel engedik, hogy regisztráljanak rá, és semmiért nem vállalnak felelősséget, mert ugye arra nincs idejük és kapacitásuk, mert akkor a pénzért, amit a lányok regisztrációján kaszálnak, tenni is kéne valamit.

Kb. bármi megtörténhet. Bármit megtehet a lány, amikor elmész hozzá, mert bizonyítani úgyse tudod. És kb. bárki regisztrálhat rá, kb. bármilyen céllal, senki nem ellenőrizni, hogy tényleg nem kirabolni akarja-e a hozzá tévedőket.

Ahogy írták előttem, voltak már fura dolgok, egy hírportálon is lehetett már olvasni fura bűncselekményekről, és is hallottam ilyeneket.


Én messze elkerülném azt az oldalt.

máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam lànnyal onnan. Minden rendben volt. Ami fontos hogy legyen alatta értékelés, így kevesebb az esélye hogy kirabolnak/àtvernek stb.
máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet? Voltál azóta? Ha igen milyen volt?

Feszült voltál? Oldotta a hangulatot?

máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
56%

Nem akarlak ilyesztgetni,de mostanság sajnos megnőtt az "átverések,lehúzások" száma,sok aljas lány már szinte arra megy hogy utalj,vagy ott helyben oda adod neki a pénzt és már nem az történik ami meg lett beszélve....

Én is járogattam párszor,aztán sajnos lehúztak vagy 2 alkalommal,azóta kerülöm az oldalt én is!


Ajánlom én is azt,hogy akinél van értékelés,sokkal biztonságosabb mint akinél nincs!

máj. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es Ezzel senkit nem segítesz és kismilliószor olvastam róla hogy olyanhoz kell menni aki engedi az értékelést. Ha nem engedélyezett nála az értékelés már alap hogy nem nézegetem.
máj. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sajnos a mai világban bármi megtörténhet. Ha embert akarnék rabolni, vagy ilyesmi én ide tennénk fel egy hirdetést mint nő. Sokkal könnyebb lenne mint utcáról rabolgatni. Persze biztos vannak normális lányok is rajta, kérdezz akár itt embereket kiknél voltak. Viszont nem árt azért vigyázni, én inkább ki vennék egy szobát valahol és oda rendelném a csajt. Tudom drágább de azért csak biztonságosabb.
jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!