Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségemmel több éve eggyütt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel több éve eggyütt élünk, viszont van ami engem régóta zavar. Nem tud "hüvelyi" úton elélvezni. Lentebb?!

Figyelt kérdés

Tehát, csiklón keresztül (nyalás/ujjazás) mindig elélvez, viszont aktus közben nem tud(ami mindig hazavágja az önbecsülésemet)


Méretem: 14cm hosszú,13cmkerület


Beszélni beszeltünk róla, mindig elmondja, hogy nem velem van a baj(azt mondta előző -eseivel se volt)


Tudtok ajánlani valamit, ami esetleg segíthet, hogy az együttlét jobb lehessen neki, vagy esetleg amin régóta kattogok(hogy kicsi vagyok neki) az lehet.


Pár dolgot az évek alatt kipróbáltam/-tunk,de hátha tudtok tanácsolni valamit?


30/F



máj. 3. 13:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is volt egy ilyen bnom

Állítása alapján velem egyszer el tudott menni

máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méreteden múlik, ha csak az ő élvezete miatt erdekelne az más lenne, de ez rólad szól. Fogadd el hogy van akinek nem megy, vagy vegyetek pl g pont ingerlő vibrátort stb lehet próbalkozni, de akkor sem egy pénisztől lesz orgazmusa szóval megint nem fog neked tetszeni
máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve a 10-es válaszára, a gyakori pózváltás nekem sem jön be.
máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Páran félreértették.

Természetesen neki szeretném, hogy jó legyen elsősorban. Máskülönben magam miatt IS.

Sokszor ez miatt befordulok (kicsit) magamba, és ha ezt is le tudnám magamról vetkőzni még jobb lehet a kapcsolatunk.


Akik eddig próbáltak tanácsot adni, nekik mi vált be, azoknak köszönöm.

máj. 3. 18:26
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettük félre: "viszont aktus közben nem tud (ami mindig hazavágja az önbecsülésemet))

Meg azt nem írtad, hogy neki ez problémát jelentene, hogy nem tud hüvelyi úton elélvezni, így ez vélhetően téged zavar leginkább.

máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15


Eddig egyszer sem éreztette velem, hogy hiányérzete lenne.


Ritkán jön elő bennem ez az érzés, lehet csak túlkombinálom.

Pld. Ilyenkor amikor ilyen érzésem van mindig azt hiszem "kicsi" vagyok neki, viszont sokszor még ezt se tudom teljesen betolni,mert koppan és fáj neki(kutyába legtöbbször).


Hülye vagyok lehet,de nagyon szeretném, hogy megtapasztalja milyen érzés úgy elmenni, és mivel nem vagyok képes rá,magamat okolom (lehet jogosan, lehet nem)

máj. 3. 19:15
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok pali ott akad meg, hogy azt hiszi ő tudja, mi a jó a nőnek és erőltetget olyat, ami felesleges (mint a hüvelyi, ha nem képes rá). Közben a nő rá tudja vezetni a palit arra, amit szeret, ha az hagyja. Ezzel bőven meg lehetne elégedni.

Egyébként meg szerintem lehet a hüvely nem véletlenül ilyen érzéketlen sokaknál, mert a szülésnél sokkal erősebb lenne a fájdalom (és a szülés az egyik fő feladata). Pl. ha elképzelem, hogy a csiklómon vegigsúrlódik valami, meg végigkarmolja és nyomja órákon át, kiráz a hideg.

Szerintem, ha a párod elégedetten pihen meg szeretkezés után és boldog melletted, kívánja az együttléteket és nem panaszkodik semmire szexben, illetve nem hagy el, akkor nagy baj nem lehet.

máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%

9. Teljesen más érzés a kettő.

Ami a hüvelyen belül történik, sokkal intenzívebb és tovább tart, mint az ami sima csiklóizgatással.


10. Nem tudom, hogy miért lettél lepontozva, de eddig te írtad a legjobb választ.

Ahogy az eddigi párkapcsolataim során észrevettem, a folytonos pózcsere nem kedvez a hüvelyi orgazmusnak.

máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!