Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem merek lefeküdni a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni a barátnőmmel. Jogosan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Eléggé zavar engem ez az egész, szeretném ha a trollok hanyagolnák és nem szúrnának emiatt belém.

Kicsivel több mint 3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és kezdene odáig eljutni a dolog, hogy lefeküdnénk egymással. Viszont...ő már előtte volt 3 fiúval (tök nyíltan beszéltünk ilyesmiről, nekem mi volt ezek előtt, neki mi, és nem is zavar egyikünket sem), viszont nekem a méretem biztos, hogy kisebb mint a volt barátjainak. Most felhozom ezt a tipikus örök kérdést. Számít a méret? Mi van hogyha lefekszünk nem fog neki tetszeni és továbblép? Nekem kB 12 cm, amiről nem tehetek és ez alapján gondolom azt, hogy a többieknek nagyobb volt. Olyan gondolataim vannak, hogy mi van akkor, ha megtörténik és kB megsem fog "érezni ". Mert oké voltak egy éjszakás kalandjaim, de ott nem törődtünk ilyesmivel. Csak kifizettem és helló.

De így kapcsolatban nemtudom...szerintetek tud így működni egy kapcsolat, hogyha nekem "csak" ilyen? Vagy mi van ha az exeinék extra nagy volt, én meg előveszem és na...tanácsokat szeretnék, mert eléggé fusztrál a dolog.



#szex #péniszméret #barátnő #Számít a méret?
máj. 9. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"lefekszünk nem fog neki tetszeni és továbblép?"


Fifti-fifti. De ha emiatt nem dugod meg, akkor fixen lelép.

máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha nem fog bejönni neki a méreted, úgysem tudsz mit csinálni és ha rástresszelsz csak magadnak nehezíted meg.

Volt páromé is akkora lehetett kb mint amit Te írsz. Nagyon szerelmes voltam és egyaltalan fel sem tűnt mindjart. Igaz elotte sem volt hú de sokkal nagyobb meretű partnerem, de azert eszreveheto volt kicsit a kulonbseg de engem végképp nem zavart. Az annál inkább hogy párszor megemlitette hogy mindig tartott attól hogy valaki beszol emiatt. Erre csak annyit tudtam mondani, hogy nekem minden jó vele. És ez igaz is volt. De nyilván nem lehet azt hazudni hogy hú de nagy méreted van, ez igen!

Tehát ha szeret és nem a farokméret az elsődleges számára akkor minden jó lesz, de ha számít neki arról sem Te sem ő nem tehet. Ez van. Ne izgulj.

máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a gyakorlatban fog kiderülni. Annyit tehetsz hogy minden tőled telhetőt megteszel azért hogy orgazmusa legyen. Van kezed,nyelved. Aztán ez vagy elég lesz vagy nem.
máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányon is sok múlik, én könnyen kielégíthető voltam mindig is, simán elélveztem a 12 centis exem farkától is, mint előtte(!) a méretesebbtől is. Nem ez számít egyáltalán, legalábbis nekem nem. Más kérdés, hogy a te barátnőd milyen beállítottságú, de ha több, mint 3 hónapot várt az első alkalomra veled, akkor gyanítom egyrészt nem annyira szexközpontú, másrészt nem is lépne le egy eset után egyből anélkül, hogy ne próbálna meg javítani a dolgon valahogy, valamit. Az meg a másik, hogy ha eddig esetleg pettingeltetek, még ha ruhában is, akkor azért csak feltűnt neki, hogy nem félméteres durungot rejtegetsz a nadrágodban, szóval hatalmas meglepetés nem fogja érni.

Persze, ez nem garancia semmire, előfordulhat, hogy mérettől függetlenül valamiért nem lesztek kompatibilisek szexuálisan, ez előfordulhat. Ugyanakkor az #1 válaszolónak totálisan igaza van: ha nem próbáljátok meg, ha soha nem fekszel le vele, akkor annak garantáltan szakítás lesz a vége, míg ha összeszeded a bátorságod és bevállalod a dolgot, akkor akár még tetszhet is neki.

máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De most áruld már el:ti pasik frankón leméritek centiszalaggal, vagy mi? Nekem ez olyan nevetségesnek tűnik.

Ha olyan nyíltan beszéltek a barátnőddel, akkor azt is elmondhatod nyíltan, hogy neked szorongást okoz a hímvessződ mérete. Egyébként ha rendesen felizgat téged a lány, akkor még érhetnek meglepetések. Ez az egyik. A másik, hogy nem minden lánynak kényelmes az extra méret. Van, akinek fájdalmat okoz a túl nagy pénisz.

A harmadik: a női hüvelyben izmok vannak. Ezeket az izmokat tudatosan össze tudjuk húzni, rá tudunk szorítani a hímvesszőre.

Negyedik: vannak nők, akik a hüvely izgatásától abszolút nem tudnak elélvezni. Viszont van egy csodálatos szervünk, a csikló. Ez a szerv csak és kizárólag a szexuális gyönyörért van. Ha megtanulod kezelni a barátnőd csiklóját, akkor már nyert ügyed van, lesz orgazmus a a lánynak.

máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mantis religiosa ***** válasza:
74%

Tudd meg valahogy, hogy szokott-e lenni hüvelyi orgazmusa. Ha nem, akkor nincs nagyon miért aggódni. Van Két kezed, meg egy nyelved.


Ha pedig van, akkor menetközben segíts rá a kezeddel, és nem lexu gond.


Bár így egy az egyben belevágni, lehet hogy nem jó ötlet. Ha már lett volna egy-két petting, akkor jobban ismernéd a testét, az erogén zónáit, meg ő is tudná, hogy mennyi az annyi. Egyikőtöknek sem kellene zsákbamacskát árulni.

máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Felejtsd el a méret kérdést.

Adj bele mindent a szexbe, kényeztesd, szeresd őt. Eszébe nem fog jutni az exének milyen volt előtted.

máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Mi van ha az exének csak 10 centis volt?

Akkor óriásnak fogja gondolni a farkad.

máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Oldfire ***** válasza:
100%
Ezzen gondolkozni butaság.Ha a csajszinsk szimpi vagy nem a méreten kesz a hangsúly. Csajp a lecsóba bázran.
máj. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az internet előtt nem volt ennyi komplexusos marha.

Elmentünk a diszkóba/klubba/biliárdterembe, szórakoztunk, beszélgettünk, csajoztunk.

Kurvára meg se fordult a fejünkben a farkunk amikor letoltuk a gatyát, csak a punci érdekelet.

De hiába no, ma már akinek nője van az is a saját farkával van elfoglalva.

máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!