Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibékültem az ex barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékültem az ex barátnőmmel, de miért nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, tökéletes volt a szexuális életünk, aztán szakítottunk az én hibámból 1 évet voltunk külön, nekem szexkapcsolatom volt, neki párkapcsolata. Most kibékülünk, azonban nem akar velem lefeküdni. Kielégít engem, de nem engedi az aktust magát, sem azt igazán, hogy fogdozzam őt... Pedig nagyon akarta a békülést és elmondta, hogy nagyon szeret, minden nap mutatja is. Persze rákérdeztem már, de mindig jön valami kifogással (pl megvan neki, elfelejtette bevenni a fogamzásgátlót, fáj neki most) 26 évesek vagyunk
2018. máj. 5. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A kibékülés azt jelenti, hogy együtt is vagytok újra? És ha igen, ez mióta tart?
2018. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, együtt vagyunk. 3 hónapja békültünk ki, de ő külföldön is tartózkodott közben első randi után, ez az állapot 2 hete tart.
2018. máj. 5. 17:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Első randin nem próbálkoztam ilyennel.
2018. máj. 5. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor talán adj neki még egy kis időt az új helyzet feldolgozására.
2018. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az a hiba, ami miatt szétmentetek? Ha mondjuk megcsaltad, vagy nagyon csúnyán megbántottad, akkor lehet, hogy lelkileg még nem tudja magát annyira elengedni, hogy lefeküdjön veled (magamból kiindulva, még ha meg is bocsátanék a páromnak egy ilyet, elég sokáig tartana hogy elengedjem magam és szexelni akarjak)
2018. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elhagytam egy másik nőért.
2018. máj. 5. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem már rólam van szó :) Hát pont ugyanilyenben vagyok detto nőként.Én se bírok lefeküdni vele,mert bennem van az a dolog,hogy más nővel volt együtt,tehát lelkileg nem tudom rávenni magam,de ez mellett kötődök hozzá,de ez már nem ugyanaz mint régen.Ami régen szívből jövő szenvedély volt,az már elmúlt.Nála is tuti ez van,csak nem meri megmondani őszintén.Magamból kiindulva itt nagyon sok bizonyítás kell a részedről,nagyon sok pozitív cselekedet,és lassan közeledni,de még akkor sem biztos hogy ez ugyanolyan lesz mint régen.Mivel ilyen helyzetekben érzelmileg megtörik valami.
2018. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes! Jobb lesz ha ezt minél előbb tisztázzátok! Valami nagyon nem stimmel! Reméljük nem betegség miatt nem akar szexelni veled! Bocsánat ha ördögöt festettem a falra!
2018. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felmelegített étel kategória. Sok szerencsét, többet nem fűznék hozzá...
2018. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!