Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák, domináns lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, domináns lányok, számotokra egy szub partner is megfelelő lenne szexuálisan vagy mindenképpen szükségetek lenne kemény, odaba.zós partnerre is?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy valódi domina pont hogy egy szubmisszív fickóra vágyik. Egy a hétköznapi életben kifelé domináns személyiségjegyeket mutató nem biztos... (sőt nagyon sok szubmisszív nő a való életben, a felszínes emberek szemében atomkemény domináns amazon aki csak a megfelelő embernek nyílik meg).
2022. szept. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem értek egyet az 1#, mert a való életben eddig csak azt lehetett látni, hogy a domináns nők semmibe veszik a szubmisszíveket. Nem kihívás nekik ők, míg egy dominánssal tudnak egymással kakaskodni... Ez ízgatja őket inkább.
2022. szept. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez a kérdés már volt párszor


Amúgy meg azért domináns mert sub partner kell neki


Ha switch lenne akkor lenne elképzelhető hogy vágyik dominánsra is. De egy switchnek az a legjobb ha switch párja van.

2022. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Ugyan kérnek egy Úrnő egy csicska talpnyaló szolgával dugassa magát?


Ez kritikán aluli


Egy Sub örüljön ha az Úrnője lába nyomát csókolhassa


Az meg kiváltság ha az Úrnője punci nyalásra hangzásra vagy pisilésre használja a szolga száját .

2022. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
3as nem értek egyet Switch vagyok De nekem nem kellene switch pár nem tudok felnézni olyanra aki képes előttem pucsítani és megalázkodni arra már nem tudok Domként nézni hiszen fél órája egy gyaláztam szét húgaimat itta köpedékemet nyelte az ilyen nem lesz Dóm akármennyire jatsza jól azt a szerepet
2022. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok do.ina, de dominánsnak vallom magam, és igen kifejezetten arra izgulok, ha én irànyítom a férfit és teljesen alám rendelődik, szóval nekem olyan partner kell akin kiélhetem az ilyen vágyaimat, csak én akarok irányítani.

19L

2022. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

#4


Egy kanos sub véleményét hallhattuk


Köszi:D


#5

Ennyi erővel te sem vagy igazi dom mert van sub oldalad is lol

2022. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy igazi domináns nő szub pasit akar párkapcsolatban is. Legfeljebb a megélhetési dominák akarnak domináns pasit az ágyban.

Egy ideális szub pasi sem egy rakás szerencsétlenség vagy egy semmirekellő lábtörlő. Attól, hogy egy pasinak szub vágyai vannak, még lehet férfias, lehet sikeres, magabiztos és határozott. Ne azokból az impotensekből induljunk ki, akik kényszerből hódolnak be a nőknek, mert másként a közelükbe se jutnának.

2022. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Ott kezdődik hogy nem létezik domináns nő
ápr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!