Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek csak le akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak le akar fektetni? Vagy valami komolyat akar?

Figyelt kérdés

Tehát pár infó rólam és elnézést, hogy sok a szöveg, de szeretném, ha megértenétek alaposan, hogy miről van szó.


20-as évei elején járó nő vagyok és még nem volt barátom és még nem feküdtem le senkivel.


Én egyáltalán nem felelek meg a mai szépség ideálnak. Volt hogy már le is 4-eseztek vagy 5-ösöztek a 10-es skálán, pedig én nem kértem véleményt.



Az elmúlt két évben, szigorú diéta- és edzéstervnek köszönhetően rengeteget sikerült fogynom (55 kg), de sajnos még mindig van rajtam. Még mindig van egy kis hasam, ami már szerencsére nem nagy. Továbbá még combból és fenékből van mit fogynom, mert ott még van felesleg:-/


Továbbá magas is vagyok, ami szintén ellenem dolgozik, hiszen a férfiak az alacsony,fun-size nőket szeretik.


És most, ami relevánsabb a kérdés szempontjából. Fent vagyok egy ilyen nyelv csere oldalon, ahol az emberek egymás nyelvét tanulhatják. Én azért vagyok fent, hogy a már magas szintemet fenntartsam angolból, mert álmaim képzését még nem tudom elkezdeni és dolgoznom kell.



Már egy ideje írogatok ott egy sráccal az Egyesült Államokból. Eleinte csak egyéb dolgokról beszéltünk, de aztán elkezdte mutatni az érdeklődését irántam.



Viszont van valami, ami elriaszt. Ő helyes és edzett. Én pedig,ahogy írtam, nem vagyok egy szépség és még van mit veszítenem súlyból. Júniusban jön Budapestre és azt akarja, hogy lógjunk. Tudja, hogy hogy nézek ki,stb, mert képeket látott már rólam, de én ezt nagyon furcsállom. Simán kaphatna szebbet és jobbat nálam és nem egy ilyen debellára kellene vesztegetni az idejét és energiáját. Én ezt mind elmondtam neki, de nem tágít.



Talán könnyűnek tekint? Szerintem, igen. Én nem szoktam magamban kelteni reményeket feleslegesen.


máj. 11. 17:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Javaslom a videó hívást.

Ha úgy is bejöttök egymásnak, akkor szerintem kár agyalnod, hogy vannak-e veled hosszú távú tervei vagy sem. Ha csak 1-2 hetes kaland lesz, akkor is jobban rá tudsz hangolódni, mint egy tök idegenre. Meg közben ingyen nyelvtanár.

máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Már videóhívásoztunk is többször.
máj. 11. 19:15
 13/17 anonim ***** válasza:
Fektetni akar.
máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Vagy valami komolyat akar?" ???

De miért kellene neki komolyat akarnia, amikor nem is taliztatok még? Ne éld bele magad, ne fantáziálj, menj az ösztöneid után, de ne is húzd le magad. Majd találkoztok és döntsd el, hogy neked mihez van kedved. Amihez nincs, azt ne tedd... De ne pánikolj.

máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha 55 kg vagy, ráadásul magas is, akkor azért nem nézhetsz ki rosszul.


Ettől függetlenül ja, az amcsi meg akar kuffantani, valszeg veled párhuzamosan 6 másik csajjal levelezik, hogy 1 biztosan összejöjjön neki amikor itt lesz. Piszok disznó, tudom, mert én is ezt csinálnám.

máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mikeXxX ***** válasza:
15# szerintem 55kg fogyás volt! Mindenesetre dícséretes hogy teszel magadért de ne csak a testeden hanem az önbecsülésen is dolgozz mert azon is kellene dolgoznod nem is keveset. 44f
máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szuper hogy még időben szépen lefogytál. Megérdemled, hogy egy kicsit felszabadultan élvezd a nőiességed. Kár régimódi erkölcsi keretekbe kényszerítened magad.


Mi az hogy komoly kapcsolat 20-as évekbeli mai fiataloknál?

Azt, hogy pár hónap után összeköltöznek, opcionális lehetőségként kb. 5 év múlva családalapítást sem zárják kis, de általában pár év után szétmennek.

máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!