Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most miért rázott le, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért rázott le, amikor jó volt a szex?

Figyelt kérdés
A baráti társaságunkból szoktam az egyik csajjal szexelni, nem sűrűn 3-4 hetente. Ő közbe szokott minden héten írni, hogy ráérek-e, de mindig volt más dolgom. Egyszercsak kitalálta, hogy neki ennyi nemelég, és mivel ő nem szexelt mással, csak velem, jó lenne ha sűrűbben lennének az együttlétek. Nem tudok rá több időt szakítani, meg én kavarok mással is. Mondta hogy ez nem gond, de akkor többet nem szeretne velem találkozni, mert neki ez így nem fér bele, hogy egyik nap ezzel, a másik nap azzal vagyok... Azt hittem csak viccel, meg hisztizik, de hiába írok neki privátba már hónapok óta, nem válaszol. Ha közös társaságba vagyunk, akkor úgy viselkedik mintha soha semmi sem történt volna köztünk. 26/F
máj. 12. 16:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most szabad, add már meg az instáját
máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vagy esve magadtól... te magad leírod hogy elmondta neki kevés és zavarja hogy mással is csinálod. Ha értetlen vagy akkor ne csodálkozz hogy semmibe fog venni és ennyi idősen már nem kellene kisfiúként viselkedni. Én pont ezért nem szoktam belemenni ilyen értelmetlen kapcsolatokba. 30/F
máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora agyhalott vagy te ember!!@


🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


Ez a baj a mai pasikkal, elmondja mi zavarja, de nem érti🤦‍♂️🤦‍♂️


Kemény ez....na


Értem most már a nőket..

máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A csak szexnél is elvárhatja hogy csak vele szexelj. Talán ha ő is több pasival kavarna ribinek érezné magát és csökken az önbecsülése.


Ilyen beállitottságú ez van. Attól hogy te nem érted meg még el kell fogadnod. Nem lehet mindenkinek azonos a véleménye

máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Keress új csajt akibe üríthetsz helyette, ennyike!
máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"De nem értem ezt hogy gondolta, hogy csak vele kavarjak"


Te azzal kavarsz, akivel akarsz.


És ő is, ezért keresett helyetted olyan partnert keresett, aki neki megfelel.


Komolyan nem értem a "miért rázott le" kérdésedet azok után, hogy a lány teljesen egyértelműen közölte veled, hogy miért.


"Azt hittem csak viccel, meg hisztizik"


Mi azon a hiszti, hogy neki ezekkel a feltételekkel, ahogy te elképzelted, nem felelsz meg neki szexkapcsolatra, és ezt őszintén, normális hangnemben megírta neked?


("Nem gond, de akkor többet nem szeretne velem találkozni")

máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hú, a 16-os megelőzött, ugyanezeket írtam volna. Nekem ismeretlenül is szimpi a lány felfogása, és itt nem a monogámiára gondolok, hanem arra, hogy kiáll az elképzelései mellett.

Kérdező, pofira hullottál. Szerintem jegyezd meg, még egy szexkapcsolat sem arról szól, hogy te kedvedre használod, úgy, ahogy neked tetszik, ő meg tűrjön mindent szó nélkül! Az ilyen viszonyokban is bárki élhet bármilyen kéréssel, feltétellel, meg kell beszélni, és ha nem egyeznek az igények, elköszöntök. Ő ezt tette, te meg pökhendi módon hisztinek minősíted, holott te hisztizel, hogy nem ugrik, amikor füttyentesz. Félre ne érts, nem azzal van a baj, hogy te mással is szexelsz, de ha neki ez nem fér bele, nem szeretné így, akkor hagyd menni, és keress olyat, akinek nem probléma!

máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy aki hisztizel haver, csak észre se veszed. Nem baj, 26 évesen én is kisfiú voltam még.
máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se lenne gusztusom mindenféle nő után veled lenni. Így döntött fogadd el..
máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, nem 4 éves vagy, hogy azt hihesd, a világ érted van és mindennek úgy kell működnie, ahogy te akarod...
máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!