Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most miért rázott le, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért rázott le, amikor jó volt a szex?

Figyelt kérdés
A baráti társaságunkból szoktam az egyik csajjal szexelni, nem sűrűn 3-4 hetente. Ő közbe szokott minden héten írni, hogy ráérek-e, de mindig volt más dolgom. Egyszercsak kitalálta, hogy neki ennyi nemelég, és mivel ő nem szexelt mással, csak velem, jó lenne ha sűrűbben lennének az együttlétek. Nem tudok rá több időt szakítani, meg én kavarok mással is. Mondta hogy ez nem gond, de akkor többet nem szeretne velem találkozni, mert neki ez így nem fér bele, hogy egyik nap ezzel, a másik nap azzal vagyok... Azt hittem csak viccel, meg hisztizik, de hiába írok neki privátba már hónapok óta, nem válaszol. Ha közös társaságba vagyunk, akkor úgy viselkedik mintha soha semmi sem történt volna köztünk. 26/F
máj. 12. 16:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
44%
Öreg hibát követtél el. Még ha van is több csaj egyszerre, akikkel dugsz, nem mondhatod ezt el a többinek. Mindegyiküknek azt kell hinnie, hogy ő az egyetlen.
máj. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!