Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek tetszik a...

A barátnőmnek tetszik a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetbe kerültem és nem tudom mit tegyek. Kíváncsi vagyok mások véleményére is.


Másfél évvel ezelőtt kezdődött az egész, amikor is a barátnőmet elhívtam a házi bulinkba, hogy bemutassuk az egyik srácnak. A barátnőm sokat ivott és kikezdett a párommal burkoltan. Nem tapizta, csókolta meg meg ilyesmi, de határozottan kellette magát előtte. Nekem ez akkor nagyon rosszul esett. A férjemmel akkor beszéltem, hogy van e okom aggódni, mert sajnos féltékeny lettem. Biztosított arról, hogy nem kell félnem, mert neki csak én kellek. Nem csináltam ebből konfliktust, mert a férjemet nem érdekli. Lenyeltem ezt a barátnőmtől. Naivan betudtam annak, hogy biztos csak sokat ivott és annyi. Utána még egy darabig csillogó szemekkel beszélt a férjemről, vagyis inkább áradozott róla. Aztán terhes lettem tavaly és eddig nem tett semmilyen megjegyzést sem pár nappal ezelőttig bezárólag. Nálunk beszélgettünk, kávéztunk, majd megjött a férjem munkából és a barátnőm szeme felcsillant. A férjem megkérdezte, hogy enne, inna e még valamit, erre megszólal, hogy egy banánt szívesen elfogadna tőle, mert "hiánya" van. A férjem zavarba jött, nem reagált semmit, én meg annyira leblokkoltam, hogy úgy tettem, mintha nem is hallottam volna. Nem akartam neki esni és kiosztani hirtelen felindulásból. Utána még elejtett pár megjegyzést a külsejére, hogy bejön neki. Sose voltam ilyen szituációban, és egy több mint 10 éves barátságról van szó. Nem tudom, hogy hogyan reagáljam le, hogyan kezeljem. A férjem nem fogadja a barátnőm közeledését, nem is rá vonatkozik a kérdés, hanem a barátság része az ami aggaszt. Jelenleg elég nehéz a családi életem, nagyon sok problémám van, nagyon nehéz időszakon megyek keresztül. Nagyon kevés ember van akit tényleg érdeklem, de már kezdem azt hinni, hogy a barátnőmet nem én, hanem inkább a férjem érdekli a legjobban és csak ezért foglalkozik velem.


Mit tegyek? Voltatok már ilyen helyzetben? Tönkre is ment a barátság? Férfin sose marakodtam senkivel sem, de azért mégis csak a férjemről van szó, aki a kisbabám édesapja és akit szeretek. Nekem egyszerűen iszonyat szarul esik, hogy a barátnőm mindezt feltúrná és szétszedné. Egyébként a barátnőmnek is van kapcsolata, de az illető másfél év után nem akar vele összeköltözni. Állítólag nagyon szereti, de akkor miért flörtöl a férjemmel?!


2023. márc. 16. 13:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg kidobtam volna a noszemelyt, elso nap!
2023. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj a barátnővel.
2023. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan leállítanám. Senki nem tehet ilyen megjegyzéseket, ilyen nyílt utalásokat a férjemnek, akár mióta is a barátnőm. Ha pedig ezek után is folytatja,akkor simán megszakítom vele a kapcsolatot, mert akkor nem tisztel se engem sem a kapcsolatunkat.
2023. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első alkalommal kidobtam volna. Lehet 10 éves barátság, de változnak az emberek, és ez el kell fogadni, azaz ki kell dobnod. Ha valami miatt mégis ragaszkodsz hozzá mindenáron, akkor a családunkhoz már nem hívnám meg, csak kávézóban találkoznék vele, vagy elmennék vele közösen wellnesselni.
2023. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
100%

Egyértelmű, hogy le kell vele ezt zárnod..


A "barátnőd" tiszteletlen Veled szemben, és egy kicseszett nagy rib.nc lehet a leírásod alapján.


Sajnálom, nem szívesen lennék most a helyedben..kismama vagy, nem kellene, hogy ilyesmin stresszelj.


Szüntess meg ezzel a nővel mindenféle kapcsolatot.

2023. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha rámászna a férjedre az orrod előtt, azt is szótlanul végignéznéd? Az, hogy részegen mit csinált, még megbocsátható. De amikor józanul is folytatta, ki kellett volna vágnod a fenébe.
2023. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embert nem nevezném többet a barátomnak. Megszakítanám vele a kapcsolatot.
2023. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat megszakítása azonnal. 1 x játszana el, és soha többé nem lenne a barátnőm.
2023. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért hívod ezt barátnak? Ez a nő inkább az ellenséged.
2023. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
30%

"Szép kis barinő!"


Észnél vagy, de komolyan? Zárd már le vele a kapcsolatot és férjed közösségi profiljában is!

Tiltsd mindenhonnan..., ha kérdi miért? Majd rájössz, de nem itt;)

2023. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!