Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában hogy végződik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában hogy végződik egy szex kapcsolat?

Figyelt kérdés

máj. 16. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szexel.


De ha arra gondolsz akkor én mindegyikkel megbeszéltem ha bárkinek lesz más az életében aki komolynak tűnik akkor szólunk és nem találkozunk többet. Vagy meguntuk a másikat.

máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én összejöttem az egyik lánnyal, de fél évig ha tartott. Szexen kivül nem passzolunk össze.
máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltávolodással végződik...de addig oltári jó. Egy csajjal pl összejártunk én mindig megmasszíroztam aztán hatalmasat szex lett belőle olyan igazi gyöngyözött a testünk már közben típusú. Udvarolt neki egy rendes korabeli srác, de csak az én farkam járt az eszébe. Így elkezdtem eltávolodni, hogy a srác képbe kerülhessen és igazi kapcsolatba kezdjen végre. F. (és én voltam a jóval fiatalabb) :D
máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Három féleképpen:

a) Az egyik fél beszerelmesedik a másik meg nem - terhessé válik neki a hős lovag/királylány és lezárja a storyt (biz' ám a pasik ugyanolyan arányban képesek túlgondolni a dolgot).

b) Egyik fél sem szerelmesedik be, tudják miről szól a story, de az egyik fél idővel talál kapcsolatot és lezárja a dolgot.

c) Mindkét fél beszerelmesedik egymásba és happy end.

Hogy a háromból melyik... esete válogatja, de ne ezen lamentálj, hanem élvezd az életet amíg csak lehet! :)

máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Orgazmussal
máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Úgy végződik, hogy én kielégítem, de ő nem tud engem, aztán amikor azt hinném, hogy az első randi után kialakulunk és járni kezdenénk, letilt engem.
máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, ahogy elöttem is írták. f.
máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mi "sajnos"(bár mi szerettük így csinálni, egy ideig jól ment) érzelmeket is vittünk bele,így felszínre kerültek dolgok hosszabb idő után,hogy már nem erre vágyunk, bár soha ilyen jót senkivel nem szexelt egyikünk sem eddig. kapcsolatban nem működnénk, viszonylag nagy a távolság is. Így szétmentünk. Még mindig erre szoktam masztizni,mert brutáljó volt vele, de ennyi.
máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!