Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat úgy,hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat úgy,hogy nem tudok semilyen módon elélvezni? (Nem zavar a dolog. Nekem ez így természetes,de attól még élvezem és hiányzik a szex) A jelölt megvan hozzá, aki tudom hogy szexelne velem,csak gondolom furcsa lenne, ha ezt igy megtudná.

Figyelt kérdés
Férfiak! Titeket zavarna így a dolog? Kapcsolatot jelenleg nem akarok. N
máj. 19. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Zavarna
Nem zavarna
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Zavarna, de attól még benne lennék. Jobb, mint szex nélkül.


Egyedül sem megy neked?

máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
A férfiak többségét nem nagyon érdekli, hogy nem tudsz elélvezni... :D
máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt ilyen párkapcsolatom. Először nem hittem a lánynak, később kihívásnak vettem, úgy voltam vele, hogy eddig csak bénák pasija voltak, de akkor én most megmutatom, mit tud egy igazi férfi. Nem jött össze. Szeretett a lány szexelni, élvezte az együttlét éket, meg volt a kémia is, csak épp orgazmusa nem volt. Nem zavart kicsit srm, mert klassz volt minden. Nem is a szex miatt szakítottunk.
máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Zavarna...
máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem zavarna, tudom h sok nő nem képes rá. Volt már olyan barátnőm akinek több is volt alkalmanként, volt olyan akinek egyse.

Nem veszem magamra.

máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Akinek semmilyen módon nem megy, mennyire ismeri a saját testét?
máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha élvezed akkor a többséget nem zavarná - főleg azokat akiknek mindegy már csak dugás legyen 😃

Megmondod előre, hogy nehezen vagy nem tudsz elélvezni. Értelmes ember megérti és elfogadja.

máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem zavarna.
máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ pontosan így mit szeretnél kapni és mit adsz.

Volt olyan partnerem aki nem tudott elmenni pasival, csak egyedül, meg olyan is aki sehogy nem ment még el.

máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Megérteném, s ha bejön a lány, lennék vele. Csak írj!
máj. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!