Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban szex után csókolózni valóban furcsa?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha megvolt az aktus utána nem megy mindenki a maga dolgára, hanem tovább csókolóztok, meg ilyesmik, mielőtt elvállunk az valóban fura lenne?
2019. jan. 20. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem furcsa.
2019. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a fura, ha nem lenne csók. Attól, hogy szexkapcsolat még valamilyen szinten kell a másikat kedvelni és szimpatikus/vonzó kell, hogy legyen. Nem tudom elképzelni, hogy képes legyen valaki ezek nélkül fenntartani bármilyen nemi kapcsolatot.
2019. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én alapból a csókolózást is élvezem, sokáig tudnám csinálni, szóval részemről belefér bőven a szexkapcsolatba is hiszen az is az igények kiéléséről szól. 28/F
2019. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2019. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fura 29n
2019. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem furcsa egyáltalán, nálunk a partnerem az, aki ha rajta múlna végigcsókolózná az egészet, sőt még utána az ajtóban is. Imád csókolózni, én kevésbé, na nem miatta, alapból nem kedvencem, de mivel látom, mennyire gerjed rá, meg szoktam lepni vele. :)

N

2019. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Deflohelp ***** válasza:
Nem.
2019. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!