Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legrosszabb szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb szexuális élményed és miért?

Figyelt kérdés

Nekem egy egyéjszakás kaland, a pasi erőltette a szájjal történő befejezést, lenyomta a fejem és tele ment a szám, rengeteg volt, és keserű nagyon...

L25


máj. 23. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondta az exével jobb volt
máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Amikor a pasinak fel se állt rendesen, majd utána ő dobott engem. :D
máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A másik kellemetlen élményem amikor fiatalabb koromban az aktuális pasimmal szexeltünk a szülei autójában és belém élvezett. nyár volt, nem volt nálam semmi amivel megtöröljem magam , végül egész este átázott bugyiban ültem.
máj. 23. 14:08
 4/11 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Amikor úgy történt meg, hogy én nem akartam. Az volt a legrosszabb.
máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy gyönyörű modell arcú és alakú lánnyal (24) kezdtük egymást vetkőztetni és kiderült, hogy sehol sem borotválja magát...igencsak meglepő volt és számomra kiábrándító is. F.
máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Volt általánosban egy srác, 2vel járt felettem. a fél suli oda volt érte, sosem értettem miért.

kb 18 voltam, mikor egy buliba újra találkoztunk, ott is lányok vették körül.


Úgy alakult, egyszerre indultunk haza, egy környéken laktunk, felajánlotta, hogy menjünk 1 taxival.

Ebből az lett, hogy a taxiba rám mászott. Én részeg voltam, kíváncsi, nem ellenkeztem.

Náluk kiszálltam én is.


Az első sokk az volt, hogy úgy kellett beosonnom, az anyja a nappaliban várta.

Utána extra halkan kellett lennem.

kb 180magas, kigyúrt srác volt. Mikor megláttam a micsodáját, majdnem felröhögtem. volt vagy 12cm.


Hideg volt a lakásban, így csak annyi ruhát vettem le, amit "muszáj".

betette, mozdult kettőt, majd kikapta és a pulcsimra élvezett.


Felöltöztem és elrohantam, annyira gáz volt.


utána még irogatott, milyen jó volt, ismételjük meg. letiltottam.

máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

4. Ahhoz azért elég trehánynak kell mindkettőtöknek lenni hogy se papir zsebkendő se törlő ne legyen nálatok. De legalább egy flakon víz.

Főleg meg úgy hogy tudjátok hogy mi fog következni.

máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lattam a keppeket a parom telefonjaban amibol kiderult h valaki telerakta. Felert egy segbeszassal
máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a legrosszabb nyilván mikor nem állt fel


szex meg ha már volt, akkor se volt rossz ha amúg yaz volt... pl. a nő mikor beteszem óvszerben, akkor szól, hogy nem élvezhetek belé, hanem húzzam ki, mielőtt elmennék. de ettől még jó élmény.


vagy másik nőt dugom, elmegyek, kihúzom és az óvszer vége már véres, kiderült, hogy most jött meg neki... így megkönnyebbültem, másnap reggel már nem kellett szexelni

máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem állt fel a srácnak majd mondtam neki hogy inkább hagyjuk a szexet és elkezdett sírni meg a problémáiról nyavalyogni….
máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!