Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek számít hogy ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít hogy ki mennyi emberrel feküdt le életében?

Figyelt kérdés
Nekem lényegtelen csak eszembe jutott ez a kérdés. 30+ nő vagyok. Talán 10 férfival voltam összesen együtt.
máj. 26. 11:16
1 2
 1/16 bolognai a kedvencem ***** válasza:
74%
Egy bizonyos szinten igen.. amúgy nem.
máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem számít.
máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem a mennyiség, hanem a minőség számít. Van egy lány, egy közösségi portálon, aki még nIncs annyi mint te kérdező, vagy is egy évvel fiatalabb, és ő túl van az ezer partneren. s ez valÓs, mert ő ezért van az oldalon. Volt hogy egyszerre, tizenhat, vagy huszonhat pasi dugta. S ez komoly, de ettől nem hinném hogy tudna bármi olyat, vagy többet mint például te kérdező. Mert neked lehet "csak tíz partnered volt, de az szexuálisan tartalmas és igényes kapcsolódások voltak.
máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ, hogy mi a terved az adott illetővel.
máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalat tekintetében biztos számít ha valakinek sok partnere volt.

Nekem csak 1 nő volt az életemben, és 1 alkalmi szexpartner 2 évig.

39F

máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Úgy vagyok vele én is, mint az 1#.
máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem számít! Hiszen a másik, akkora számot mond, amit akar. Van akinek nincs igazán tapasztalata, de azt kamuzza volt sok partere és mind elégedett volt vele. Míg a másiknak valóban sok partnere volt, így inkább elhallgatja.

Attól, hogy kinek mennyi partnere volt semmiféle támpontot nem ad az illető szexuális kultúrájáról. Kevés és sok partner után egyaránt lehet jó és rossz szerető. Nem ez határozza meg.

Ha valakinek több partnere volt, nem jelenti, hogy csapodár, meglehet, csupán peches típus és nem talált rá a tartós kapcsolatra. Akinek egy, kettő partnere volt, nem jelenti, hogy garantáltan monogám, lehet, hogy csupán lusta vagy nem képes könnyeden ismerkedni, pedig szándékában lenne.

máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Azért az adott ember személyiségéről elmond valamit, hogy 1-2 vagy 10-20 partnere volt.

/egyik változattal sincs baj/

máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít , nem igen érdekel a barátnőm múltja , ami nem jelenti azt , hogy nem is akarok tudni róla , de az a múlt és nekem inkább csak a jelen számít .

47 F .

máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Valamelyest igen. De inkább csak a nagyságrend. Ha 1-2, az is jelent valamit, és ha 50 felett, akkor az is. De hogy 6 vagy 8 az mindegy.

Én mondjuk nem kezdenék olyannal akinek 20 felett volt, mert ott már tutira van valami baj.

máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!