Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése!? F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése!? F

Figyelt kérdés
Sziasztok mielőtt csomó privátot kapnék, férfi vagyok nem nő!Sajnos eddig csak orális kalandom volt,23 leszek, normális,kedves, pasi vagyok. Több lehetőségem is lett volna hogy szexeljek de mindig vissza mondtam,mivel féltem hogy nincs tapasztalatom. Így utólag bánnom hogy nem éltem a lehetőséggel.Gondolkodtam prostin de nagyon félek, hogy elkapok valami betegséget mivel szeretnék nyalni,illetve gumi nelkül szopást kérni. Meg a másik ha kifizetem az egy órát, 5perc alatt elmegyek akkor ennyi volt? Szóval így nehéz számomra az ismerkedés,sok mindenbe levagyok maradva úgy érzem:/Szerintetek érdemes elmennem prostihoz? Hátha több önbizalmam lenne utána? Köszönöm szépen a normális válaszokat!

máj. 26. 14:50
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
68%

Nos, szerintem prostival gáz a szüzességed elveszteni.


Ha lehetőségeid voltak, akkor nem vagy rusnya, max mamlasz.


Ismerkedni azért szoktál ezekkel a felajánlkozó lányokkal, vagy csak az utcán a lábaid elé dobják magukat?

máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha minden lehetőséget visszautasítottál akkor nehezen fog ez változni. Jó nagy ökör vagy, más kapva kapna az alkalmon. Prostival más az együttlét, össze se lehet hasonlítani. Csak túl akar lenni rajta, ürítesz és kész...
máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csunya megszoktak nezni az utcan a nok sot mosolyogni is szoktak. Az egyik ajanlat a munkatarstol volt, masik egy barati tarsasagbol. De mind visszautasitottam, mivel felek hogy nincs tapasztalatom kinevetnek:/ Vagy a hatam mogott fognak kibeszelni:/
máj. 26. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen hozzáállással szűz is maradsz
máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Pontosan erre a jó a prosti… Tapasztalatot szerzel néhány segítségével, aztán már nem leszel félős meg bénázós éles helyzetben…


Igényesebbel nem kell félni a fertőzésektől, de ha annyira félsz, ne nyalj és kérj orálhoz is gumit… Az is tapasztalat.


A lényeg, hogy az igényteleneket kerüld el.


Órában még a kevésbé korrekteknél is 2 élvezés van, ha kifizettél 1 órát és elmész 5 perc után, nincs semmi… Vártok 10 percet, aztán mehet a következő. Sokaknál korlátlan lehetőség van az órában… De ezt érdemes telefonon lebeszélni.

máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mégis kinek gáz, ha prostival veszited el? Saját magadnak?

A prostinak?

Mert más nem fogja tudni…


De amúgy ha leszoptak már, akkor nem vagy igazán szűz.

máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Énis voltam szűz, első alkalommal bedugtam és egy perc után elmentem. Akkor ott kicsit ciki volt, de mégis mit vársz? Megszületsz és te leszel a falu bikája? A jó szeretkezést tanulni kell az életed végéig.
máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
#7, nem igazàn erről szólt a kérdés...
máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!