Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt sivár a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt sivár a szexuális életed ?

Figyelt kérdés
Nyilván ez annak szól akinek egyáltalán van.
máj. 27. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem azert mert meguntam az alkalmi szexet, parkapcsolat pedig nem alakul.
máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van partner, de túl kevés az adott alkalom és az is fura, nem teljeskörü. Talán adott betegsége van az illetőnek amit nem vall be és azt hiszi az elég amit csinál.
máj. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm.
máj. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs senkim 🤷
máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Mert a pasim egy hatalmas nagy 0 az ágyban.

Kicsi a farka és szar az ágyban.

De vele vagyok csak hogy ne kelljen egyedül lennem.

máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már hosszabb ideje nincs, előtte is csak ritkán volt. Azért volt sivár, mert sosem sikerült olyannal összekerülnöm, akihez én is vonzódtam volna, és sosem működött a kémia. Anélkül meg csak üres, unalmas maszatolás, akkor is, ha próbáljuk feldobni. Ha egy alapvető dolog nincs meg, annak hiányát semmilyen extra nem pótolja...
máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsi kuki
máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
5-os te meg csunya dagadt no vagy? Ha megsem akkor megis miert maradnal egyedul nelkule? A sok luzer csavo barmilyen nore ramozdul, tehat szinglikent valogathatnal vegtelen mennyisegben a feriak kozt.
máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A feleségem csak olyan havi 1x kívánja a szexet, ami amúgy nem szokott rossz lenni, csak hát marha kevés, néha a falat kaparom már. Prostihoz nem akarok menni, egyszer egy buliban megdugtam egy alkalmi csajt, de az meg nem nagyon volt emlékezetes, szóval ehhez meg már nincs kedvem.
máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Többet és jobban kívánom mint a partnerem, én kipróbálnék új dolgokat, eszközöket, helyszíneket de ő nem nyitott... F.
máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!