Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális jelenség vagy fordulj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális jelenség vagy forduljak vele orvoshoz ?

Figyelt kérdés

Sajnos egy ideje észrevettem főleg a babatervezés óta ami sajnos nem sikerült hogy van bennem egy feszültség amiatt hamar elélvezek !

Tegnap este is lementem kinyaltam és annyira nagy volt bennem az izgalom hogy vagy 10 be ki után már hagytam mert éreztem hogy elmegyek szóval intenzíven befejeztem !Nem mindig van szex valamikor egy héten egyszer van rá idő és mondjuk kívánom nagyon !

Tegnap volt egy veszekedés és szóvá tette hogy jólnenne sokszor 5percnél tovább nyílván valamikor sikerül de sokszor kértem már hogy szexeljünk többet , hogy mondjuk ő is kielégít előtte nem csak durr bele !

Mennyire nornális ez van azért stressz is 30 éves vagyok !

Elmenjek egy andrológushoz vagy csak szimplán tényleg többet kellene foglalkoznia velem is ? Amikor van folyamatosan azért akkor jó viszont ő le elég ritkán jön le !



máj. 27. 07:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nemírtam bele hogy 9 éve vagyunk hazasok és van már egy közös gyermek!
máj. 27. 07:40
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes volna foglalkozni vele, de én a lelki oldala felől közelíteném a témát.
máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha a tempon vennél kicsit lassabbra akor is hamar el élvezel??
máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Gyakorold az önfegyelmet, mert így nem lesz hosszú életű a házasságod.
máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!